Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

юрист Гарник Мар'яна Олександрівна

Юрист Гарник Мар'яна Олександрівна

Юрист Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі".

Спеціалізується в наданні правової допомоги в сфері сімейного та цивільного права, наданні юридичних консультацій, комплексному аналізі законодавства, підготовці письмових юридичних висновків.

Вища юридична освіта – 2020 рік, Львівський національний університет імені Івана Франка, диплом з відзнакою, спеціальність "Право".

Наукова діяльність

Мар'яна Гарник цікавиться науковою діяльністю, зокрема є автором наукових робіт на такі теми: "Договір фінансового лізингу", "Правове регулювання смарт контракту".

Автор понад 10 наукових публікацій, а також чималої кількості науково-популярних загальноосвітніх статей.

За активну діяльність в сфері цивілістичної науки була обрана лауреатом премії імені А.М. Савицької.

Досвід та напрями роботи юриста

диплом юриста Мар'яна Гарник

Юрист Гарник Мар'яна має досвід комплексного правового супроводу сімейних спорів, зокрема, справ, пов'язаних з розірванням шлюбу, поділом майна подружжя, визначенням місця проживання дитини та участі батьків у її вихованні, а також спорів, які виникають у зв'язку з несплатою аліментів, врегулювання сімейних правовідносин в договірному порядку, в тому числі підготовки шлюбних договорів, договорів про участь у вихованні та утриманні дітей тощо.

До напрямів її діяльності у сфері права також відносяться судові спори в адміністративному та господарському судочинстві, зокрема підготовка проектів всіх необхідних під час розгляду справ документів (позовних заяв, клопотань, заяв, апеляційних і касаційних скарг, відзивів на них тощо).

Курирує питання взаємодії з іноземними клієнтами, надання їм консультацій, роз'яснень з правових питань та інших юридичних послуг адвокатами об'єднання.

диплом нагорода Мар'яни Гарник

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження