Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

юрист Воробйова Юлія Петрівна

Юрист Воробйова Юлія Петрівна

Юрист адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі", спеціалізується в наданні юридичної допомоги в сфері цивільного, господарського та корпоративного права, наданні юридичних консультацій, здійсненні аналізу судової практики та наданні письмових висновків, складанні договорів, контрактів.

Освіта

Має вищу юридичну освіту – 2021 рік, Київський національний торговельно-економічний університет. Диплом з відзнакою за спеціальністю "Міжнародне право" за освітнім рівнем бакалавр.

Воробйова Юлія здобуває ступінь магістра в Державному податковому університеті за спеціалізацією "Цивільне право і процес".

Досвід роботи у сфері права

Має досвід юридичної роботи у сфері стягнення заборгованості з боржників банківськими та фінансовими установами, а також колекторськими організаціями. Розуміється на способах захисту боржників в судовому процесі та на стадії виконавчого провадження.

Готувала проекти процесуальних документів до суду та супроводжувала судові справи про: стягнення боргу, скасування виконавчого напису, звернення стягнення на предмет застави та інші.

Має чималий практичний досвід з повного супроводу судових справ щодо розірвання шлюбу, починаючи з підготовки повного пакету необхідних документів та закінчуючи отриманням судового рішення про розлучення.

Напрямки юридичної діяльності та професійні інтереси

Юлія Воробйова надає юридичні консультації та готує відповідні документи до суду, державної виконавчої служби або приватного виконавця з приводу оскарження дій приватних або державних виконавців, скасування тимчасового обмеження виїзду боржника закордон, примусового входження до житла тощо. Також проводить аналіз та надає консультації щодо процедур банкрутства, можливості його проведення, перспектив та наслідків.

У сфері договірної роботи юрист займається складанням проектів договорів, контрактів, зокрема для забезпечення господарської діяльності та надання послуг підприємцями. У сфері правової експертизи здійснює аналіз та тлумачення договорів; перевіряє документи, пов'язані з виконанням договорів; надає письмові висновки про перспективи визнання договорів недійсними в судовому порядку тощо.

Приймає безпосередню участь у юридичних перевірках (аудиті) об'єктів нерухомості перед їх придбанням, а також надає відповідні правові консультації за результатами аналізу, здійснює супровід угод з нерухомістю. До сфери професійних інтересів також входять судові спори, пов'язані з нерухомістю: щодо витребування нерухомого майна з незаконного володіння третіх осіб, визнання права власності на земельну ділянку, квартиру, будинок, визнання права власності на об'єкт незавершеного будівництва та інші подібні судові спори.

Серед напрямків роботи також можна виокремити супровід судових процесів у цивільному, господарському та адміністративному судочинстві, до якого входить: комплексний аналіз законодавства та судової практики, підготовка проектів процесуальних документів до суду (позовних заяв, клопотань, заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів на них тощо).

До професійних інтересів Юлії Воробйової також відноситься аналітична робота у сфері права та публікація оглядових статей і новин на юридичну тематику.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження