Loading...
Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Адвокат по кредитам

юрист по кредитам

Проблемні кредити - це одна з найбільш поширених причин, з якої прості обивателі сьогодні звертаються до адвокатів за юридичною допомогою.

В першу чергу це пояснюється тим, що співпраця з банками дуже часто припускає наявність «підводних каменів», які позичальники в міру своєї недосвідченості не можуть відразу помітити.

Хитрощі банків, небезпечні для позичальників - одержувачів кредитів

Серед банківських хитрощів, які найбільш часто зустрічаються, виділяють:

  • Зміна банком розміру кредитного відсотка.
  • Положення в договорі про те, що банк при бажанні може звернутися до третейського суду, який є недержавною установою.
  • Санкції в дуже великому розмірі.
  • Продовження строку давності за позовом або терміну нарахування штрафних санкцій (пені).
  • Необумовлені з позичальником комісії і всілякі інші платежі.

Адвокат по кредитах зробить все для того, щоб заздалегідь передбачити несприятливий результат співпраці з тим чи іншим банком, адже грамотний юрист здатний відразу розгледіти будь-які лазівки в договорі. Погодьтеся, вигідніше запобігти проблемі і скористатися юридичною консультацією, ніж намагатися потім мінімізувати її негативні наслідки.

Чи допоможе адвокат у разі виникнення прострочки за кредитом?

Адвокат по кредитам в Києві від компанії «Альва Прайвесі» може допомогти клієнту впоратися з юридичними проблемами щодо повернення банку позикових грошей. Будь-який проблемний кредит має свої особливості і наші досвідчені спеціалісти можуть допомогти вам правильно оцінити і розрахувати можливі нарахування банком загальної суми заборгованості: тіла кредиту, відсотків, пені тощо. Ми підходимо до кожної ситуації індивідуально і підказуємо клієнтам найбільш оптимальний варіант вирішення питання.

Нерідко буває так, що позичальникові достатньо всього лише домогтися від банку реструктуризації боргу, однак і з цим іноді виникають труднощі. Наші юристи по кредитних справах допоможуть вам скласти відповідний лист для банку, який допоможе отримати бажану відстрочку.

Послуги кредитного адвоката під час судового процесу

Найчастіше під час подачі позову банки в рази збільшують борг позичальника шляхом додавання до нього сум комісій і штрафних санкцій. Якщо, опинившись в такій ситуації, ви ніяк не оскаржите дії банку, тоді в результаті загальний борг може і зовсім виявитися непідйомним. На щастя, в цій ситуації вирішити цю проблему вам також можуть допомогти фахівці з кредитів - адвокати АО "Альва Прайвесі".

На офіційному сайті або скориставшись контактними даними, ви можете більш детально дізнатися перелік і вартість наших юридичних послуг. Однак ви повинні розуміти, що незалежно від того, скільки коштує консультація юриста по кредитам, не вирішення майбутніх фінансових проблем з банком сьогодні напевно призведе до набагато більших витрат в майбутньому.

З повагою, адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність