Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Кредитні справи та спори

У нашому сучасному світі кредитні угоди стали невід'ємною частиною повсякденного життя. Все більше людей звертається до банків, щоб отримати кредит на різні цілі, такі як покупка житла, освіта, автомобіль і т.і. Однак іноді виникають ситуації, коли позичальник не може повернути кредит вчасно, і починаються проблеми і суперечки з банком. У такій ситуації може знадобитися допомога адвоката у кредитних справах.

Перше і ключове, чим має перейматися потенційний позичальник коштів - це умови кредитного договору, адже від правильно і зрозуміло складеного договору про надання кредиту напряму залежать подальші відносини з банком чи іншою фінансовою установою. Тому вкрай важливо до укладання/підписання такої угоди звернутися до юриста та провести ретельний правовий аналіз кредитного договору на предмет ризиків саме для позичальника, отримати якісну юридичну консультацію і повноцінні роз'яснення щодо змісту та суті кредитних відносин.

Одне з основних питань, з яким також стикаються позичальники, - це стягнення заборгованості кредитною установою. Банк може призначити колекторів, які вимагатимуть повернення боргу та переслідуватимуть боржника. У такій ситуації адвокат може допомогти захистити права позичальника та домогтися справедливого рішення.

Ще однією проблемою, з якою може зіткнутися позичальник, є недобросовісна поведінка банку. Наприклад, банк може незаконно стягувати додаткові платежі або змінювати умови кредиту без попередження позичальника. Юрист з кредитних спорів допоможе захистити інтереси позичальника та домогтися скасування незаконних рішень банку.

Також адвокат може допомогти позичальнику у разі звернення банку до суду. Якщо банк подає позов проти позичальника, адвокат з кредитних спорів може представляти інтереси позичальника в суді, допомогти зібрати необхідні докази та розробити стратегію захисту.

Як бачите, юрист у кредитних справах може допомогти у різних ситуаціях, пов'язаних із кредитами та суперечками з банками. Він захистить ваші права та інтереси, проконсультує, надасть професійну юридичну допомогу та допоможе домогтися справедливого судового рішення. Якщо у вас виникли проблеми з кредитом або банком, не соромтеся звернутися за допомогою до нашого адвоката.

 

поради юриста: переваги і ризики онлайн кредитів

Мікропозики та онлайн кредити – погляд юриста

Економічні і юридичні аспекти мікропозик від МФО. Плюси та мінуси швидких онлайн кредитів. Основні помилки, які допускають позичальники при зверненні до мікрофінансових організацій за позиками.

строки, пеня та позовна давність за кредитами

Строки, пеня та позовна давність за кредитами

Юрист розповідає про практичний досвід: про строки, пеню та позовну давність за кредитами з графіком оплати; судовий процес і практику розгляду судами кредитних справ; про практичні аспекти нарахування неустойки (штрафів), розірвання банками кредитних договорів тощо.

кредитний юрист

Адвокат по кредитам в Києві

Консультація адвоката з кредитних справ для позичальників - одержувачів кредитів у разі виникнення прострочки, вирішення спорів щодо стягнення боргу, юридична допомога адвоката, послуги юриста.

мораторій та кредит

По валютним кредитам введено мораторій

Про введення мораторію на стягнення, відступлення та відчудження майна / нерухомості позичальників - Закон «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті»

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження