адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія

Представництво в суді

представництво в суді

Відстоювання своїх інтересів в суді неможливо без належного рівня юридичних знань і, як показує практика, простому обивателю без допомоги досвідченого адвоката тут не впоратися. Ось чому більшість людей вирішують скористатися юридичними послугами і вести судову справу, використовуючи інститут представництва.

Подібна угода регламентується певними законодавчими нормами і являє собою передачу процесуальних повноважень під час захисту в суді в руки представника. Такою специфічною послугою можуть скористатися як прості громадяни, так і власники бізнесу, керівники компаній та підприємств.

Представництво в судах Києва від АО АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

Ефективне представництво в суді залежить не тільки від знання адвокатом у досконалості всіх матеріальних і процесуальних норм, але ще й від таких аспектів:

  1. Детального вивчення справи: позовної заяви, доказової бази, відповідних документів. На підставі цієї інформації адвокатом розробляється план захисту, оцінюються перспективи справи, обсяг майбутньої роботи, ціна на власні послуги, після чого юрист детально ознайомлює клієнта з усіма аспектами.
  2. Оцінка справи як зі сторони позивача, так і відповідача, пошук слабких місць в позиціях і стратегії кожного з них.
  3. Своєчасне оформлення і ведення всієї необхідної документації.
  4. Переконлива і аргументована подача своєї позиції в залі засідань.

представництво в суді Київ

Представництво в суді в Києві від колегії адвокатів «Альва Прайвесі» - це грамотне вирішення судового спору / проблеми - з досягненням максимально вигідного результату для клієнта. Таким чином, ви не тільки зможете відстояти свої права, але ще й заощадити велику кількість часу та нервів.

Повернення коштів, витрачених на оплату представництва

Всі кошти, які ви витратили в ході відстоювання своїх інтересів - представництва в суді, ви можете вимагати відшкодувати (повернути) зі сторони, що програла, тільки якщо такі витрати були на адвоката і вони належним чином оформлені.

Професійні адвокати Києва від компанії «Альва Прайвесі» мають багаторічний досвід роботи, за який встигли довести свою надійність, здатність надати висококласну юридичну допомогу навіть в найскладніших і заплутаних ситуаціях. Тільки співпраця з нашими фахівцями на всіх стадіях судового розгляду може гарантувати вам максимальну захищеність прав і інтересів.

З повагою - ALVA PRIVACY Law Firm

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua