Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Юридичний супровід стоматологічного бізнесу

Супровід відкриття стоматологічного бізнесу

Бажаєте відкрити власний стоматологічний кабінет у м. Київ? Компанія Альва Прайвесі допоможе вам відкрити власну клініку та розпочати стоматологічний бізнес.

Чому для того, аби відкрити у м. Київ стоматологічний кабінет, необхідний правовий супровід?

Відкрити стоматологічну клініку набагато складніше, аніж започаткувати будь-який інший різновид бізнесу. Це пов'язано з двома факторами:

 1. По-перше, питання охорони здоров'я, зокрема лікування зубів, досить ретельно контролюються державою. Необхідні спеціальні дозволи та ліцензії, без яких робота в правовому полі неможлива.
 2. По-друге, громадяни України потроху переймають досвід іноземців і все частіше звертаються до суду у разі отримання медичних послуг неналежної якості, чого не спостерігалося ще 10-15 років тому.

Юридичні послуги на початковому етапі значно знижують ризики

Якісні юридичні послуги на початковому етапі дозволять з одного боку законно і без проблем отримати всі потрібні дозволи, а з іншого – розробити пакет документів, що регулюватимуть відносини між учасниками процесу.

Засновник (фізична особа-підприємець) стоматології, лікар та пацієнт точно знатимуть, якими володіють правами та обов'язками, а також у яких випадках та яку саме відповідальність несуть. Такий підхід дозволяє значно знизити ризик виникнення спорів та їхнього судового врегулювання.

Яких проблем для стоматології дозволяє уникнути юридичний супровід?

Однією з найбільш розповсюджених помилок є проведення ремонту в приміщенні, орендованому під майбутній кабінет або клініку, без врахування санітарно-епідеміологічних норм. Це в кінцевому випадку може привести до того, що стоматологічний бізнес як мінімум почне нести збитки ще від самого початку, так як будуть потрібні додаткові кошти для приведення приміщення у відповідність до санітарних норм. Або як максимум - ведення бізнесу в такому приміщенні буде просто заборонено (зупинено) з ініціативи держ. органу.

Другою поширеною проблемою є придбання обладнання без належних супровідних документів. Зазвичай це трапляється коли придбавається обладнання, що було у використанні. Внаслідок цього у подальшому підприємці не можуть законним шляхом отримати ліцензію, оскільки для її отримання повинні вказуватися усі необхідні характеристики того обладнання, яке використовуватиметься в медичній практиці закладу. Юридичний супровід Альва Прайвесі усіх договорів на придбання медичного обладнання допоможе уникнути цієї проблеми.

стоматологічний кабінет

Третьою проблемою, з якою часто стикаються підприємці, є нерозуміння податкової політики держави та невірний вибір системи оподаткування. В результаті часто перевищуються ліміти єдиного податку. Окрім того, трапляється, що підприємці завчасно не потурбувалися про можливість оплати послуг за допомогою POS-терміналів, а відтак починають втрачати клієнтів з першого ж дня.

Повний правовий супровід початку господарської діяльності стоматології, як кабінету, так і клініки, дозволить уникнути усіх цих помилок, які призводять як до зниження рентабельності закладу, так і у деяких невдалих випадках навіть до його швидкого закриття.

Отримана для бізнесу ліцензія – це не кінець, а лише початок!

Відкрити свій бізнес – це тільки пів справи, наступні кроки – не легше!

Якщо ж підприємцю все ж таки вдалося самотужки правдами-неправдами пройти обстеження приміщення стоматологічного кабінету Держспоживслужбою та отримати ліцензію на зайняття медичною діяльністю у Міністерстві охорони здоров'я, це ще не означає, що роботу закінчено.

Юридичне обслуговування: розробка пакету документів для роботи стоматології

Насправді, після отримання ліцензії на медичну практику підприємцю доведеться розробити значний пакет документів. Серед них:

 • документи для куточка споживача;
 • документація з договірних відносин (договір, інформована згода, згода на обробку персональних даних, акт виконаних робіт / наданих послуг, договір про відстрочення / розстрочення платежів, акт відмови від отримання послуг, добровільна відмова від послуг / гарантійних зобов'язань тощо);
 • комплект документів, які регулюють питання захисту оброблюваної в системі інформації, зокрема персональних даних (замовляється у спеціалізованих ліцензованих компаніях з метою отримання сертифікату відповідності комплексної системи захисту інформації вимогам Держспецзв'язку);
 • документи з охорони праці;
 • документація з пожежної безпеки, замовлення декларації, схем евакуації;
 • документи, що стосуються роботи стоматолога, хірурга, анестезіолога, медичної сестри та інших працівників (положення, інструкції, протоколи);
 • правила внутрішнього трудового розпорядку, посадові інструкції, накази з основної діяльності тощо;
 • реєстрація авторського права, знаку для товарів та послуг (відбувається через замовлення послуг реєстрації у патентного повіреного);
 • номенклатура;
 • табелі оснащення, документи з медогляду, щодо режимної комісії;
 • договори підряду з електриком, інженером з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Усі ці документи повинні бути розроблені у найкоротший строк. Досить очевидно, що самотужки розробити такий пакет майже неможливо. Відтак юридичне обслуговування перших місяців роботи клініки (стоматології) – це не розкіш, а безальтернативна потреба.

Альва Прайвесі – це надійний юридичний супровід відкриття стоматологічного бізнесу

Юристи нашої компанії успішно реалізували вже не один проект з відкриття стоматологічних кабінетів та клінік, мають відповідний досвід та знання. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що якісне юридичне обслуговування дозволить вашому бізнесу відкритися швидко, законно та без проблем, а ви зможете почати отримувати прибутки майже одразу.

До того ж необхідно зазначити, що юридичний супровід відкриття та перших місяців роботи стоматологічного кабінету від адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" дозволить Вам отримувати усні консультації, відповіді на запитання, дистанційне навчання – без обмежень і без додаткової оплати таких послуг юристів.

З повагою - команда адвокатів ALVA PRIVACY Law Firm

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження