Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

комплексні юридичні послуги бізнесу

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Правовий супровід бізнесу позбавить Вас від роботи з документацією, заощадить багато часу, зведе до мінімуму контакти з представниками контролюючих органів.

Як показує наш досвід, комплексні юридичні послуги в Києві підприємцям безпосередньо впливають на зростання ефективності праці. Бізнес в столиці розвивається і міцніє.

Чому Вам необхідні комплексні юридичні послуги для бізнесу?

Виділимо 3 причини, які перевірені часом і практикою:

  1. Делегуйте повноваження. Власник бізнесу повинен щодня займатися розвитком справи, доручивши вирішення юридичних питань досвідченим адвокатам. За всім не встежити. Концентруйтеся на головному.
  2. Довіряйте професіоналам. Спеціаліст вузької спрямованості виконає роботу в своїй сфері значно краще за інших.
  3. Вирішуйте проблеми до їх виникнення. Думайте про завтрашній день - це єдиний спосіб набути впевненість сьогодні.

комплексні юридичні послуги підприємствам

Комплексне юридичне обслуговування бізнесу здійснюється кваліфікованими адвокатами. Досвідчені юристи завжди нададуть грамотну детальну консультацію, швидко приведуть документацію в порядок, забезпечать правовий захист інтересів при виникненні спорів.

В рамках якісного абонентського юридичного обслуговування головною метою юристів компанії «Альва Прайвесі» є своєчасне запобігання будь-яким проблемам з контролюючими органами і контрагентами.

Керуйте успішним бізнесом, а юридичні питання залиште професіоналам.

Правовий супровід надається:

Юридичним особам Юридичні послуги підприємствам, установам, підприємницьким товариствам, кооперативам, організаціям
Фізичним особам - підприємцям Правовий захист підприємцям, які здійснюють приватну господарську діяльність

Що включають комплексні юридичні послуги для бізнесу?

Вирішення корпоративних спорів Юрист допоможе розробити установчі документи, оптимізувати систему управління підприємства, вирішити спори з учасниками, засновниками (співвласниками бізнесу) і керівниками підприємств.
Вирішення питань, пов'язаних з реєстрацією, реорганізацією або ліквідацією бізнесу Наш фахівець здійснить підготовку і подачу необхідної документації, запропонує оптимальні шляхи організації та реструктуризації бізнесу, візьме на себе організацію взаємодії з контролюючими органами.
Юридичний захист від рейдерства Кваліфікований адвокат своєчасно забезпечить правову допомогу, якщо виникне спроба встановлення незаконного контролю над бізнесом (або його частиною).
Робота з документацією (договірна робота) Оптимальний спосіб попередити юридичні проблеми - подбати про них заздалегідь. Приведення юристом документації (в т.ч. договорів) в належний вигляд - це Ваша страховка від зайвої зацікавленості податкової служби і від можливих проблем з контрагентами.
Консультування Рекомендація професіонала часом може заощадити не тільки час, а й гроші. Консультація юриста надається з будь-яких юридичних питань.
Досудове врегулювання спорів В обов'язки адвоката також входить пошук і пропозиція сторонам прийнятного компромісу без доведення спору до суду. При цьому в пріоритеті для юриста будуть, зрозуміло, Ваші інтереси.
Захист у суді Звернутися за правовою допомогою до адвоката Ви можете на будь-якому етапі розгляду справи. В комплексні юридичні послуги входить ведення господарських справ в суді будь-якої інстанції.

Три причини звернутися до адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі»:

комплексні послуги в Києві

  • Помірні ціни на комплексні юридичні послуги для бізнесу. Як показує практика, оплачувати роботу адвоката куди економніше, ніж оплачувати штрафи за всілякі порушення або зазнавати збитків від роботи з непорядними контрагентами. Наскільки уважним Ви б не були, для цієї роботи потрібен професіонал з багатим юридичним досвідом. Наша мета: допомогти Вам заощадити і зняти вантаж юридичної відповідальності з плечей.
  • Прозорі відносини. Ми завжди чесні перед клієнтами. Ви отримуєте інформацію такою, яка вона є. Адвокати фірми не обіцяють легких перемог там, де доведеться потрудитися. При цьому не ускладнюють ситуації, вирішити які під силу навіть першокурсникам юридичного факультету. Співпраця з «Альва Прайвесі» - це взаємовигідне партнерство, засноване на довірі, відкритості і чесності.
  • Абсолютна конфіденційність інформації. Безумовно, назва фірми «Альва Прайвесі» повністю відповідає дійсності. Дотримання адвокатської таємниці завжди буде головним пунктом у списку пріоритетів компанії.

Якщо Вас цікавлять комплексні юридичні послуги для бізнесу в Києві або Київській області, зверніться до нас.

Пропозиція вигідна з наступних причин:

  1. Ви отримуєте більше вільного часу на розвиток госп. діяльності;
  2. правовий супровід бізнесу економить гроші фірми;
  3. Ви своєчасно попереджуєте виникнення юридичних проблем.

Чекаємо Ваших дзвінків, листів і повідомлень!

З повагою - ALVA PRIVACY Law Firm

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження