адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія

Адвокат з корпоративних спорів

корпоративні справи

Ведення бізнесу сьогодні дуже складно уявити без юридичного супроводу, адже тільки завдяки йому можливо знайти оптимальний, вигідний для вас вихід з тієї чи іншої ситуації, особливо коли вона стосується корпоративних спорів.

Юрист з корпоративних справ допоможе мінімізувати матеріальні витрати, зберегти вашу репутацію незаплямованою протягом всієї вашої діяльності в якості власника бізнесу.

Які існують корпоративні спори?

Корпоративні спори являють собою особливий різновид правових конфліктів у сфері акціонерного капіталу, управління підприємством.

Найбільш поширеною причиною їх виникнення є розбіжності з приводу порядку управління, прийняття рішень, повноважень органів управління компанією.

Консультація юриста для бізнесу також може знадобитися у разі конфлікту між керівництвом компанії і акціонерами, учасниками, засновниками.

Послуги від АО «Альва Прайвесі»

Адвокат з корпоративних спорів від нашої адвокатської компанії може запропонувати вам найширший перелік послуг:

  1. Правове консультування протягом всієї вашої підприємницької діяльності.
  2. Аналіз функціонування органів управління компанії, їх повноважень, згідно з чинним у відповідний момент законодавством.
  3. Надання консультації в сфері реорганізації або створення бізнесу, допомога в укладанні угод з продажу або придбання бізнесу.
  4. Складання корпоративної документації, в тому числі угод, установчих документів, довіреностей та іншого.
  5. Перевірка бізнесу, що придбавається, активів, легітимності володіння корпоративними правами, правильності оформлення.
  6. За необхідності - участь у переговорах з контрагентами, партнерами.
  7. Досудовий аналіз перспектив корпоративних спорів, захист ваших інтересів в суді.
  8. Консультація та практична допомога щодо банкрутства або реорганізації підприємства як способів вирішення корпоративних конфліктів.

В процесі ведення спільного бізнесу між компаньйонами нерідко можуть виникати всілякі труднощі та розбіжності, грамотно вирішити які зможе тільки юрист з корпоративних спорів. Співпраця з юридичною компанією «Альва Прайвесі» дозволить вам отримати консультацію абсолютно з будь-якого корпоративного питання, ретельно перевірити всю документацію, захистити ваш бізнес від недружніх дій інших учасників або рейдерського захоплення.

Супровід всіх бізнес-процесів досвідченим юристом Києва дозволить вам завжди залишатися впевненим у стабільності і захищеності свого підприємства. Будь-яку ситуацію можна спробувати обернути на свою користь і співробітники АО «Альва Прайвесі» знають, як це зробити в рамках чинного законодавства.

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua