Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
корпоративні справи

Адвокат з корпоративних спорів

Ведення бізнесу сьогодні дуже складно уявити без юридичного супроводу, адже тільки завдяки йому можливо знайти оптимальний, вигідний для вас вихід з тієї чи іншої ситуації, особливо коли вона стосується корпоративних спорів.

Юрист з корпоративних справ допоможе мінімізувати матеріальні витрати, зберегти вашу репутацію незаплямованою протягом всієї вашої діяльності в якості власника бізнесу.

Які існують корпоративні спори?

Корпоративні спори являють собою особливий різновид правових конфліктів у сфері акціонерного капіталу, управління підприємством.

Найбільш поширеною причиною їх виникнення є розбіжності з приводу порядку управління, прийняття рішень, повноважень органів управління компанією.

Консультація юриста для бізнесу також може знадобитися у разі конфлікту між керівництвом компанії і акціонерами, учасниками, засновниками.

Послуги від АО «Альва Прайвесі»

Адвокат з корпоративних спорів від нашої адвокатської компанії може запропонувати вам найширший перелік послуг:

 1. Правове консультування протягом всієї вашої підприємницької діяльності.
 2. Аналіз функціонування органів управління компанії, їх повноважень, згідно з чинним у відповідний момент законодавством.
 3. Надання консультації в сфері реорганізації або створення бізнесу, допомога в укладанні угод з продажу або придбання бізнесу.
 4. Складання корпоративної документації, в тому числі угод, установчих документів, довіреностей та іншого.
 5. Перевірка бізнесу, що придбавається, активів, легітимності володіння корпоративними правами, правильності оформлення.
 6. За необхідності - участь у переговорах з контрагентами, партнерами.
 7. Досудовий аналіз перспектив корпоративних спорів, захист ваших інтересів в суді.
 8. Консультація та практична допомога щодо банкрутства або реорганізації підприємства як способів вирішення корпоративних конфліктів.

В процесі ведення спільного бізнесу між компаньйонами нерідко можуть виникати всілякі труднощі та розбіжності, грамотно вирішити які зможе тільки юрист з корпоративних спорів. Співпраця з юридичною компанією «Альва Прайвесі» дозволить вам отримати консультацію абсолютно з будь-якого корпоративного питання, ретельно перевірити всю документацію, захистити ваш бізнес від недружніх дій інших учасників або рейдерського захоплення.

Супровід всіх бізнес-процесів досвідченим юристом Києва дозволить вам завжди залишатися впевненим у стабільності і захищеності свого підприємства. Будь-яку ситуацію можна спробувати обернути на свою користь і співробітники АО «Альва Прайвесі» знають, як це зробити в рамках чинного законодавства.

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження