адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія

Вартість абонентського юридичного обслуговування

Для багатьох компаній стало частою практикою оформлення договорів з юридичними фірмами на абонентське обслуговування. Це необхідно у разі, якщо вам періодично або постійно потрібна кваліфікована правова допомога юристів. До того ж такий метод вирішення дозволяє, по-перше, не наймати спеціальну людину, а по-друге, отримувати дійсно якісні послуги.

Перелік послуг, які входять у вартість пакету абонентського юридичного обслуговування

Приблизний список послуг, які надають юристи нашого об'єднання в рамках абонентського юридичного обслуговування бізнесу в Києві:

  • консультації та висновки: швидкі усні та письмові;
  • юридичний аудит, аналіз угод і договірної документації, підготовка договорів;
  • правова експертиза документообороту клієнта: від внутрішньої документації до ділового листування; підготовка звернень, претензій і скарг, запитів і відповідей, інших документів;
  • захист інтересів в переговорних процесах;
  • супровід угод та інші комплексні юридичні послуги для бізнесу;
  • представництво інтересів організації перед держ. органами: контролюючими, фіскальними, правоохоронними.

Цей список не повний: ми представили найбільш поширені варіанти послуг. Пункти можна прибрати або додати, в залежності від ваших побажань або правової ситуації в компанії. Наприклад, якщо у вас працює штатний юрист, ми можемо взяти на себе послуги в галузях права, в яких у нього недостатньо глибокі знання.

Таке юридичне обслуговування, вартість якого доступна для компанії з будь-яким бюджетом, допоможе вам не тільки зберегти свій бізнес, фінанси, але й нерви і спокій. В цьому випадку наша компанія зобов'язується організувати для вас грамотний захист і допомогу. Ми забезпечуємо як допомогу для малого бізнесу, так і для більш великих підприємств. Телефонуйте! Ціна вас порадує, а якість ми гарантуємо.

Ціна абонентського юридичного обслуговування в Києві (акція)

Вартість пакета юридичних послуг на місяць: Кількість ефективних (чистих) годин роботи юриста, що входять до пакету, годин / міс.:
5000 грн. 6 годин
8000 грн. 10 годин
15000 грн. 20 годин
21000 грн. 30 годин
27500 грн. 50 годин

Примітка: Невикористані клієнтом в поточному місяці абонентські пакетні години на наступні періоди не переносяться. Перевищення вищевказаного часового ліміту і додаткові юридичні послуги, які не включаються до пакету, тарифікуються і оплачуються окремо згідно з універсальною погодинною ставкою гонорару та іншими встановленими тарифами.

Зверніть увагу: зазвичай послуги із захисту інтересів компанії в судах, обслуговування в процесі державної реєстрації компанії - це окремі напрямки, які не входять до комплексу обслуговування. Це зроблено навмисно, щоб забезпечити тільки актуальні юридичні послуги з супроводу бізнесу та оптимізувати їх вартість (ціну). Але за необхідності будь-яку окремо взяту послугу за погодженням між замовником і нашим адвокатським об'єднанням можна включити в загальний набір - пакет абонентського юридичного обслуговування.

Рішення юридичних проблем бізнесу з мінімізацією витрат - головні цілі роботи юристів адвокатського об'єднання «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ». Звертайтеся до нас щоб підібрати індивідуальний набір послуг в рамках абонентського пакету. Наш номер: + 38-067-777-89-01, або пишіть на електронну пошту - гарантуємо швидкі відповіді на листи.

З повагою - адвокатська фірма АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua