Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Вартість абонентського юридичного обслуговування

Для багатьох компаній стало частою практикою оформлення договорів з юридичними фірмами на абонентське обслуговування. Це необхідно у разі, якщо вам періодично або постійно потрібна кваліфікована правова допомога юристів. До того ж такий метод вирішення дозволяє, по-перше, не наймати спеціальну людину, а по-друге, отримувати дійсно якісні послуги юриста.

Перелік послуг, які входять у вартість пакету абонентського юридичного обслуговування

Приблизний список послуг, які надають юристи нашого об'єднання в рамках абонентського юридичного обслуговування бізнесу в Києві:

  • консультації та висновки: швидкі усні та письмові;
  • юридичний аудит, аналіз угод і договірної документації, підготовка договорів;
  • правова експертиза документообороту клієнта: від внутрішньої документації до ділового листування; підготовка звернень, претензій і скарг, запитів і відповідей, інших документів;
  • захист інтересів в переговорних процесах;
  • супровід угод та інші комплексні юридичні послуги для бізнесу;
  • представництво інтересів організації перед держ. органами: контролюючими, фіскальними, правоохоронними.

Цей список не повний: ми представили найбільш поширені варіанти послуг. Пункти можна прибрати або додати, в залежності від ваших побажань або правової ситуації в компанії. Наприклад, якщо у вас працює штатний юрист, ми можемо взяти на себе послуги в галузях права, в яких у нього недостатньо глибокі знання.

Ціна пакетів абонентського юридичного обслуговування в Києві

Таке юридичне обслуговування, вартість якого доступна для компанії з будь-яким бюджетом, допоможе вам не тільки зберегти свій бізнес, фінанси, але й нерви і спокій. В цьому випадку наша компанія зобов'язується організувати для вас грамотний захист і допомогу. Ми забезпечуємо як допомогу для малого бізнесу, так і для більш великих підприємств. Телефонуйте! Ціна вас порадує, а якість ми гарантуємо.

Абонентське юридичне обслуговування юристами (досвід роботи від 2-х років) *

Кількість (чистих) годин роботи юриста, що входять до пакету, год. / міс.: Вартість пакету юридич. послуг на місяць, USD: Вартість 1 пакетної години, USD: Вартість 1 години, що перевищує кількість пакетних годин, USD:
6 230,00 38,33 50,00
10 350,00 35,00 50,00
20 650,00 32,50 50,00
30 900,00 30,00 50,00
50 1350,00 27,00 50,00

* Під контролем старшого юриста / адвоката.

Абонентське юридичне обслуговування старшими юристами / адвокатами (досвід роботи від 10 років)

Кількість (чистих) годин роботи старшого юриста / адвоката, що входять до пакету, год. / міс.: Вартість пакету юридич. послуг на місяць, USD: Вартість 1 пакетної години, USD: Вартість 1 години, що перевищує кількість пакетних годин, USD:
6 380,00 63,33 75,00
10 600,00 60,00 75,00
20 1150,00 57,50 75,00
30 1650,00 55,00 75,00
50 2600,00 52,00 75,00

Примітка: Невикористані клієнтом в поточному місяці абонентські пакетні години на наступні періоди не переносяться. Перевищення вищевказаного часового ліміту і додаткові юридичні послуги, які не включаються до пакету, тарифікуються і оплачуються окремо згідно з універсальною погодинною ставкою гонорару та іншими встановленими тарифами.

Зверніть увагу: зазвичай послуги із захисту інтересів компанії в судах, обслуговування в процесі державної реєстрації компанії - це окремі напрямки, які не входять до комплексу обслуговування. Це зроблено навмисно, щоб забезпечити тільки актуальні юридичні послуги з супроводу бізнесу та оптимізувати їх вартість (ціну). Але за необхідності будь-яку окремо взяту послугу за погодженням між замовником і нашим адвокатським об'єднанням можна включити в загальний набір - пакет абонентського юридичного обслуговування.

Абонентське юридичне обслуговування на основі універсальної погодинної ставки

Розмір універсальної погодинної ставки - 40,00 USD / 1 год. роботи юриста (адвоката).

Ця форма юридичного обслуговування є найбільш гнучкою і дуже добре підходить компаніям, яким адвокатські (юридичні) послуги потрібні нерегулярно, або коли обсяги потрібних їм послуг постійно змінюються (в залежності від ситуації в компанії, від ситуації, що склалася на ринку, і т.і.).

Така форма юридичного обслуговування за своєю суттю не допускає наявності невикористаного оплаченого часу юристів (адвокатів) і заснована на принципі "який обсяг послуг спожив - такий і оплатив". Більшість наших постійних клієнтів з вищеописаних причин обирає саме цю форму юридичного обслуговування.

В цьому випадку оплаті підлягає весь фактично витрачений юристами час на безпосереднє надання юридичних послуг. Одночасно з актом виконаних робіт (приймання наданих послуг) і рахунком-фактурою ми щомісяця надаємо в електронному вигляді коротку розшифровку (деталізацію) виконаних робіт (наданих послуг) із зазначенням витраченого часу по кожному виду робіт (послуг) - для контролю і звірки.

Рішення юридичних проблем бізнесу з мінімізацією витрат - головні цілі роботи юристів адвокатського об'єднання «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ». Звертайтеся до нас щоб підібрати індивідуальний набір послуг в рамках абонентського пакету. Наш номер: +38-067-777-89-01, або пишіть на електронну пошту - гарантуємо швидкі відповіді на листи.

З повагою - адвокатська фірма АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження