Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Адвокат з ДТП (Київ)

Адвокат з ДТП

Ви потрапили в ДТП в Києві або Київській області і прямо зараз перебуваєте на місці аварії?

Терміново зателефонуйте нам по номеру 067-777-89-01.

Досвідчений автоадвокат юридичної компанії «Альва Прайвесі» своєчасно надасть Вам попередню консультацію стосовно Вашої ситуації.

Пам'ятайте, Ваш головний ресурс зараз - це час. Тому якомога швидше зверніться до професіоналів за правовою допомогою. Особливо, якщо Ви стали учасником ДТП зі смертельними наслідками.

Послуги автоюриста в Києві та Київській області

Чи знаєте Ви, що щомісяця в столиці відбувається понад 2 000 дорожньо-транспортних пригод?

 Для великого міста автомобільні аварії - не рідкість. Встежити за всіма нюансами і деталями події у співробітників патрульної поліції часто не вистачає часу, уваги і іноді, чого гріха таїти, бажання.

Саме тому Вам і потрібен адвокат по ДТП. Кваліфікований юрист адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі» захистить Ваші інтереси.

Правова допомога від компанії «Альва Прайвесі» це:

адвокат по ДТП Київ

  • Юридичний захист прав автовласника від незаконних дій або перевищення повноважень співробітниками патрульної поліції.

Пам'ятайте, що факти і інформація про ДТП, які складаються безпосередньо на місці аварії, служать базою для всіх наступних судових інстанцій. Подбайте про правовий захист своїх інтересів.

На початковому етапі Вам допоможе юридична консультація по ДТП. Це комплекс правил і дій, які слід виконувати при спілкуванні з співробітниками патрульної поліції.

  • Юридичний захист інтересів автомобілістів в питаннях, пов'язаних з компенсацією майнових збитків, страховим відшкодуванням.

При ДТП винна сторона попередньо визначається безпосередньо на місці зіткнення або аварії. Страхова виплата залежить від результатів експертизи дорожньої пригоди, а також подальшого рішення суду. Тому важливо заручитися юридичною підтримкою якомога раніше - бажано відразу після аварії. Після поліції і, при необхідності, швидкої допомоги, слід зателефонувати автоадвокатові. Як вже казали, компанія «Альва Прайвесі» також готова забезпечити незалежну експертизу обставин дорожньо-транспортної пригоди. Після початкового етапу досвідчений юрист з ДТП допоможе домогтися відшкодування збитків в суді, якщо з якихось причин автостраховка не спрацювала. Або ж у одного з учасників дорожньо-транспортної пригоди її не виявилося зовсім. На дорозі буває всяке.

  • Юридичний захист прав автомобілістів в питаннях, пов'язаних з позбавленням водійських прав.
  • юрист з ДТП

До цих питань належить створення аварійної ситуації (обстановки) або ДТП, невиконання вимоги співробітників патрульної поліції щодо зупинки, їзда в стані алкогольного сп'яніння. Адвокати компанії «Альва Прайвесі» забезпечать юридичну допомогу в будь-якій конфліктній ситуації. Наші юристи задіють весь досвід, професіоналізм і кваліфікацію, щоб водійське посвідчення залишилося при Вас.

  • Юридична допомога автомобілістам, які обирають страхову компанію.

При наявності страхового договору досвідчений юрист пояснить, наскільки документ коректний і в якій мірі захищає права автомобіліста. Чому це важливо? Справа в тому, що навіть з судовим рішенням на руках домогтися виплат від страхової компанії буває непросто. Саме тому слід убезпечити себе ще до укладення договору. Безумовно, варто сподіватися, що страхова виплата при ДТП Вам ніколи не знадобиться.

 

advokat po dtp 14

Скільки коштує адвокат по ДТП?

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» надає цілий ряд юридичних послуг, кожна з яких має свою ціну. При цьому важливо відзначити: вартість послуги адвоката по ДТП значно менша за фінансову вигоду від позитивного судового рішення.

Головне в цій ситуації не втрачати часу.

Телефонуйте нам прямо зараз.

Ми забезпечимо екстрену юридичну допомогу юриста при ДТП і захистимо Ваші правові інтереси.

Чекаємо Вашого дзвінка!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність