Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Адвокат з ДТП

Адвокат з ДТП

Ви потрапили в ДТП? Якими б не були наслідки, не залишайте місце аварії!

Терміново зателефонуйте нашому адвокату з ДТП за номером 067-777-89-01.

Досвідчений адвокат юридичної фірми «Альва Прайвесі», який спеціалізується на дорожньо-транспортних пригодах, терміново надасть вам первинну консультацію телефоном та оперативно виїде на місце події аби на місці детальніше розібратися у ситуації, зібрати докази, покази свідків та захистити ваші права.

Що робити, якщо сталося ДТП?

 • ✅ ПЕРШЕ. Негайно зупиніть ваше авто, навіть якщо воно перегородить усі смуги та у жодному разі не погоджуйтесь на будь-які пропозиції його пересунути. Надайте необхідну допомогу постраждалим, якщо такі є, та / або викличте невідкладну медичну допомогу.
 • ✅ ДРУГЕ. Виконайте вимоги Правил дорожнього руху щодо аварійної зупинки транспортного засобу. Зателефонуйте в поліцію і автоадвокату, а також у свою страхову компанію.
 • ✅ ТРЕТЄ. Не давайте жодних коментарів, не вчиняйте жодних дій (окрім допомоги постраждалим, якщо вони є), не погоджуйтесь на будь-які пропозиції «вирішити все на місці» та не залишайте місце аварії.
 • ✅ ЧЕТВЕРТЕ. Терпляче чекайте прибуття патруля поліції та автоюриста, намагайтесь сильно не нервувати і бути зосередженим. За можливості можете здійснити фото-відео фіксацію місця аварії та автомобілів, які зазнали зіткнення.

Чому при автомобільній аварії слід вчинити саме так?

оформлення матеріалів ДТП

Незалежно від того, як ви оцінюєте у стресовому стані обстановку, що склалася (навіть якщо вам здається, що ви в усьому винні на 100%), з реальної та юридичної точки зору все може виглядати геть інакше, аніж здається.

Обережно: шахраї!

Незважаючи на те, що більшість водіїв на своїх автівках встановили відеореєстратори і тепер "авто-шахраям" стало складніше організовувати "авто-підстави", їхня кількість зменшилася незначно, оскільки шахраї розробляють все нові способи обману.

У спектаклях, що розігруються ними, можуть брати участь вагітні мами, татусі з колясками, інваліди АТО, передінфарктні бабусі, та, звичайно, дівчата, яким ви начебто розбили айфон останньої моделі, а також переодягнені в поліцейську форму громадяни, купа несправжніх свідків та фейковий адвокат, які начебто випадково опинилися на місці пригоди та дуже хочуть вам допомогти. Тож аби не стати жертвою шахраїв варто "тримати себе у руках" та мати "холодний розум".

фіксація дорожньо-транспортної пригоди

Та навіть якщо ДТП не пов'язане із шахрайством, перебуваючи у стані стресу, ви навряд чи зможете самостійно оперативно зібрати всі необхідні докази, свідчення, перевірити точність та достовірність всіх матеріалів та їхню відповідність законодавству України.

Чим саме вам допоможе наш адвокат з ДТП в Києві?

 • Перш за все, як свідчить практика, дзвінок автоадвокату вас трохи заспокоїть, виведе зі стану стресу.
 • По-друге, терміново проконсультує. Наш адвокат надасть усну юридичну консультацію та докладно пояснить, що саме слід робити до його приїзду на місце пригоди.
 • По-третє, здійснить повний контроль за складанням усіх процесуальних документів. Такий контроль буде здійснено негайно після приїзду адвоката на місце пригоди. Це не дозволить допустити в документах неточностей або помилкових відомостей. Це вкрай важливо, оскільки саме ці документи у подальшому стануть головними доказами при вирішенні справи про адміністративне правопорушення щодо порушення ПДР.
 • По-четверте, проведе власне розслідування. Безпосередньо на місці ДТП (а також й пізніше) адвокат може зібрати докази, опитати свідків, здійснити відео фіксацію наслідків інциденту. Це може зіграти на вашу користь і значно посилити ваші позиції у цій справі.
 • юрист по ДТП в КиєвіПо-п'яте, проведе стягнення страхових виплат на вашу користь. Самостійно досить рідко вдається стягнути зі страхової компанії виплати швидко та без проблем, оскільки головна мета юридичних підрозділів таких компаній – довести, що відмова у страховій виплаті є обґрунтованою. Для цієї мети там працюють досвідчені юристи по ДТП, протистояти яким може лише не менш досвідчений адвокат в цій сфері.
 • По-шосте, підготує необхідні документи для розгляду справи в суді, якщо такий розгляд неминучий, зокрема відповідні заяви, позови, клопотання, адвокатські запити тощо.
 • По-сьоме, підготує вас до судового засідання. Важливо, аби Ви точно знали, що потрібно говорити, а що – ні.
 • По-восьме, допоможе виконати судове рішення. Виграти суд – це лише пів справи. Друга головна половина – це виконати рішення суду. Просто покластися на державного виконавця – не краща ідея. За виконанням потрібен постійний та неухильний контроль, в інакшому випадку виконавчий лист може до вас повернутися без фактичного виконання.

Запишіть у телефон номер адвоката

Саме зараз, заздалегідь, запишіть номер адвоката по ДТП собі в телефон.

Нехай вам краще ніколи не знадобляться послуги нашого автоюриста та ви ніколи не скористаєтесь цим номером, аніж його не виявиться під рукою у потрібну мить.

З повагою - ALVA PRIVACY Law Firm, м. Київ

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження