Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
адвокат Сидорченко Михайло Олександрович

Адвокат Сидорченко Михайло Олександрович

Асоційований адвокат адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі", досвідчений фахівець в сфері земельного, господарського, цивільного і інвестиційного права з більш ніж 20-річним досвідом практичної роботи юристом.

Вища юридична освіта - 2000 рік, Київський міжнародний університет (Міжнародний інститут лінгвістики і права), кваліфікація юриста за спеціальністю "правознавство".

З 2002 року працював юристом у приватних підприємствах, групі інвестиційних компаній. У 2020 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (посилання на профайл в Єдиному реєстрі адвокатів України).

Досвід правової роботи

Михайло Сидорченко має досвід комплексної реалізації інвестиційно-будівельних проектів по забудові земельних ділянок, включаючи послуги юриста із супроводу отримання дозвільної документації на виконання будівельних робіт, аналіз і укладення інвестиційних договорів на будівництво об'єктів нерухомого майна, оформлення прав на нерухоме майно, системний і цілісний супровід угод з придбання та продажу нерухомості, приватизації земельних ділянок; проведення Due Diligence підприємств різних галузей, починаючи від аналізу угод та інших документів, правового статусу об'єктів нерухомості, дозвільних документів тощо, до покупки бізнесу в цілому.

диплом юриста Сидорченко Михайло

Адвокат Сидорченко Михайло курирує земельні справи і спори, сферу оскарження незаконних дій, бездіяльності та рішень органів державної влади та місцевого самоврядування, включаючи органи Державної архітектурно-будівельної інспекції України та Київську міську раду, складання, юридичного аналізу та експертизи інвестиційних договорів.

Різноманітна і результативна судова практика, включаючи складні земельні, адміністративні та господарські спори.

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження