Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

аналіз договору

Аналіз та експертиза договорів (угод)

Укладання договорів - це дуже непроста і відповідальна задача. Іноді друга сторона самостійно готує проект цього документа і надає його для розгляду. На цьому етапі вам і знадобиться експертиза договору.

Зазвичай вона проводиться до вчинення правочину і процесу підписання документа - на етапі складання договору і узгодження його умов.

Також аналіз договорів купівлі-продажу зазвичай замовляють одночасно або ж одразу після проведення юристами перевірки нерухомості перед купівлею.

Юридична експертиза договорів повинна бути дуже якісною, щоб була можливість знайти всі можливі прописані в них пункти, що не підходять клієнту. Результатом такої роботи є повний правовий аналіз умов угоди.

Вартість юридичних послуг з експертизи договорів

Тарифи на послуги Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" по юридичній експертизі і правовому аналізу договорів в Києві можна подивитися за посиланням нижче.

Ціна аналізу договорів та угод

Рекомендації по правовому аналізу договорів

Перш ніж підходити до цього питання, радимо вам прислухатися до наших порад:

  1. Для підприємств, у яких необхідність аналізу договірних документів виникає постійно, найкраще такі завдання включити в пакет абонентського юридичного обслуговування. Це буде правильним рішенням як з точки зору мінімізації витрат, так і з-за нижчеперелічених причин.
  2. Кращим шляхом в питанні аналізу таких документів є рішення доручити його юристу, який спеціалізується і має великий досвід роботи саме в цій галузі права. Так, наприклад, експертиза договорів в області земельних відносин, доручена юристу, добре знайомому з цією галуззю права, буде найбільш ефективною і повною.
  3. Робота над проектом документа повинна проводитися незалежним фахівцем, тільки такий юрист може об'єктивно оцінити документ.
  4. Проводити експертизу потрібно обов'язково, щоб точно виключити всі ризики укладення такого договору. В результаті недбалого ставлення ви цілком можете отримати залежність від другої сторони, або недійсний договір, пункти, що ущемляють ваші права, крім того, така угода взагалі може бути визнана судом недійсною.

Це тільки найважливіші поради, яких рекомендується дотримуватися в разі укладення договору. У нашому світі навіть до добре знайомих партнерів краще ставитися з точки зору законності, а найкращим чином зорієнтувати вас в юридичному аспекті і провести експертизу договору може фахівець у господарських справах високої кваліфікації.

Компанія Альва Прайвесі пропонує вам юридичні послуги з оцінки будь-яких документів, в тому числі і договорів, юристами, що спеціалізуються в цій діяльності і мають великий досвід такої роботи.

Основні етапи юридичної експертизи договору

Правова експертиза договорів в нашій фірмі проводиться в кілька етапів, в результаті яких вирішуються такі завдання договірної роботи:

  • Перевірка реквізитів і повноважень обох сторін, їх представників.
  • Аналіз на наявність помилок в складанні документа, а також обсягу обов'язків сторін, прописаних у договорі.
  • Перевірка всіх пунктів угоди на їх узгодженість між собою.
  • Аналіз міри відповідальності кожної сторони.
  • Ретельне вивчення головного предмета угоди, а також можливості і умов розірвання контракту, правових наслідків цього.
  • Складання акта або письмового звіту для клієнта з детальним описом виконаної роботи, результатів перевірки, висновків юриста.

Замовити експертизу договору ви можете в нашій юридичній компанії в будь-який зручний час. Крім безпосереднього спілкування, можлива також дистанційна робота з юристом. Нам важливі наші клієнти і ми готові працювати над вашими контрактами будь-яким зручним способом.

З повагою - команда юридичної фірми "АЛЬВА ПРАЙВЕСИ" (м. Київ)

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження