Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Адвокат з аліментів

Послуги адвоката зі стягнення аліментів

Зазвичай люди, які проживають однією сім'єю, утримують деяких членів свого сімейства, що є нормальною загальноприйнятою ситуацією. Так, наприклад, батьки утримують своїх дітей або один з подружжя матеріально підтримує іншого під час хвороби.

При цьому всередині сім'ї не визначається конкретна сума грошей, яка призначається саме дитині або іншому подружжю.

Поняття аліменти часто пов'язано саме з необхідністю визначити конкретну суму грошей, призначену для утримання конкретного члена сімейства.

Встановлення розміру аліментів: примусово чи добровільно

Слово «аліменти» асоціюється у людей з обов'язком, з вимогою про їх оплату, з їх стягненням та сплатою. Аліментні зобов'язання врегульовані нормами Сімейного кодексу України. Найчастіше виникнення таких зобов'язань призводить до спору, який людям важко вирішити самостійно.

Однак це не завжди так, і існує можливість врегулювати це питання й у мирний спосіб.

Угода про сплату аліментів вигідна обом сторонам. Це хороший спосіб заощадити багато часу і грошей, а також поберегти свої нервові клітини. Таким договором сторони можуть за власною згодою встановити зокрема розмір, порядок і строки сплати аліментів.

угода про сплату алиментів

Але що ж, якщо сторони не можуть дійти до добровільної угоди?

Тоді за правовим захистом слід звернутися до адвоката з сімейних справ. Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» готове забезпечити професійну юридичну допомогу.

До адвоката з аліментів за консультацією в Києві Ви можете звернутися за телефонами: ☏ 044-502-81-16; 067-777-89-01 або онлайн, скориставшись електронною поштою або популярними месенджерами.

Що робити, якщо чоловік не платить аліменти? Як домогтися виплат з офіційно непрацюючого подружжя? Чи можна збільшити або зменшити аліменти?

Якщо подібні питання турбують і Вас, то зв'яжіться з нами. Досвідчений юрист по аліментах підкаже найпростіший та найнадійніший спосіб вибратися з юридичної тупика.

Зміна розміру аліментів

Виходячи з 10-річного досвіду наших адвокатів, у випадках, коли розмір аліментів вже був визначений раніше, не менше 50% звернень за юридичною допомогою викликані бажанням клієнтів змінити їх розмір. Платники хочуть зменшити розмір сум, що стягуються, ну а одержувачі грошей - звичайно ж збільшити платежі.

Необхідно відмітити, що збільшення чи зменшення аліментів, а також зміна способу їх стягнення вимагає від юриста проведення окремої досить складної судової процедури, результат якої наперед спрогнозувати дуже важко. Причому вона супроводжується збиранням великої кількості письмових доказів по справі та вимагає детального належного правового та нормативного обґрунтування. У категорії таких судових справ навіть судова практика досі не є усталеною.

Основні види аліментних зобов'язань:

Аліменти на дитину Обов'язкові виплати до досягнення дитиною повноліття, а в особливих випадках і довше. Позивачу знадобляться документи, що підтверджують родинні зв'язки. Додатковою перевагою буде наявність документів та / або інформації про доходи відповідача. Про інше подбає адвокат по стягненню аліментів нашої юридичної компанії.
Аліменти батькам Батько або мати, які втратили можливість утримувати себе, мають право вимагати аліменти від дітей. При цьому не обов'язково звертатися відразу до всіх дітей, можна вибрати лише одного з них. Однак, якщо батько (або мати) свого часу сам не виконував свої обов'язки по відношенню до дитини, то він втрачає право на аліменти.
Аліменти на дружину, чоловіка Подружжя повинні матеріально підтримувати одне одного. Чоловік, який став непрацездатним, може подати в суд і домогтися виплат на власне утримання. Хоча це не єдина підстава. Наприклад, якщо вже колишній чоловік став непрацездатним протягом одного року з моменту розірвання шлюбу (розлучення), то він теж може претендувати на аліменти. Однак існує безліч юридичних тонкощів. Так, можна бути непрацездатним і при цьому зовсім не потребувати сторонньої матеріальної допомоги. У такому випадку немає підстав на утримання другим подружжям. Або ж чоловік негідно поводився під час шлюбу, а тому позбавляється права на аліменти.

Чи потрібні послуги юриста у спорах зі стягнення аліментів?

стягнення аліментів

Подібні спори тільки на перший погляд можуть здатися простими. Адже як можна відмовити в аліментах рідній дитині або матері? Одна лише думка про сумніви в необхідності виплат одразу ж супроводжується осудом.

Але насправді існує безліч нюансів, які варто враховувати. Наприклад, що якщо дружина витрачає гроші не на дитину, а на себе або новий iPhone?

А як суд подивиться на ситуацію, коли вимагають виплат батьки, які в дитинстві не займалися вихованням і опікою дітей і згодом були позбавлені батьківських прав?

Подібні деталі мають вагу. Саме тому в разі конфлікту, пов'язаного з аліментами, найкраще звернутися до досвідчених фахівців. Юридична фірма «Альва Прайвесі» готова надати Вам правовий захист з таких питань (Київ та область).

За якою допомогою звертаються до адвоката з аліментів в Києві

Юридична консультація Ви отримаєте чесні рекомендації, засновані на досвіді вирішення схожих спорів. Юрист надасть Вам реальні прогнози та запропонує найдієвіші стратегії подальших дій.
Складання позовної заяви про стягнення аліментів В послугу входить підготовка та складання позову і всіх супутніх документів для подачі до суду.
Супровід в суді Кваліфікований адвокат по аліментах забезпечить представництво в суді та захист Ваших інтересів під час судового розгляду.

Скільки коштують послуги юриста по аліментам

Безкоштовна юридична допомога не буває ефективною. Це правило, в якому немає винятків.

Послуги юристів «Альва Прайвесі» платні. При цьому Ви робите вигідне вкладення в кваліфіковану юридичну допомогу. Отримання та виплата аліментів - процес довгий та фінансово затратний. А тому рішення звернутися до професіоналів може заощадити Вам в десять разів більше, ніж вартість послуг адвоката нашого об'єднання.

Ціна послуг адвоката по аліментам АО "Альва Прайвесі"

Найменування послугиЦіна
Усна консультація від 800,00 грн.
Підготовка заяви до суду (у т.ч. онлайн) від 1500,00 грн.
Оформлення та подання заяви, клопотання або відзиву (з усіма додатками) до суду від 1000,00 грн.
Поїздка до суду та участь у судовому розгляді справи від 2500,00 грн. / 1 судодень
Поїздка до суду без участі в судовому засіданні від 1000,00 грн. / 1 поїздка
Погодинна оплата (ставка) від 1000,00 грн. / 1 година роботи
Повне ведення справи в суді першої інстанції від 4000,00 грн. (за весь комплекс послуг)

Чому в Києві Вам варто звернутися до адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі»?

юрист по алиментах

  • Тільки профільні фахівці. Вашим спором займеться досвідчений сімейний юрист. Ми готові забезпечити Вам повний юридичний супровід на всіх етапах аж до рішення суду.
  • Абсолютна конфіденційність. Особисті дані клієнтів захищені спеціальним законом.
  • Відвертість та довіра. Наші юристи завжди чесні з клієнтами. Без вагомих підстав Вам не будуть обіцяти позитивного рішення суду.
  • Професійність. Тільки володіючи достовірною інформацією, заснованою на знаннях та юридичному досвіді, можна домогтися позитивного результату спору.

Чекаємо на Вашу заявку, дзвінок або лист!

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження