Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

адвокат з податкових спорів

Адвокат з податкових справ і спорів

Податкова перевірка - вічний головний біль підприємця. Адже результатом візиту ревізорів досить часто є необґрунтоване нарахування додаткових податків і штрафів.

Співробітники податкової служби стурбовані тільки одним: наповненням скарбниці держави. За Ваш рахунок. Від проблем підприємців держслужбовці так само далекі, як Земля від Плутона.

Ми Вас розуміємо. Саме тому пропонуємо звернутися за правовою допомогою в «Альва Прайвесі». Досвідчений адвокат з податкових спорів захистить Вас і Ваш бізнес від безпідставних нарахувань, штрафів, пені.

Пам'ятайте: виплата податків - це завжди витрати, тоді як оплата послуг юриста - мінімізація витрат. А крім того мудре рішення, яке заощадить не тільки гроші, але і час та нерви.

адвокат з податків

Строк на податкове оскарження

При отриманні повідомлення про донарахування податкових виплат Ви маєте всього 10 днів, щоб оскаржити рішення. Коли цей строк спливе, виплати стануть обов'язковими.

Тому якщо Вам потрібен адвокат по податках в Києві або Київській області, якомога швидше зв'яжіться з нами. Цілком ймовірно, Ви зможете заощадити колосальні суми навіть без звернення до суду.

Наші юристи завжди на зв'язку - чекаємо Ваших дзвінків і листів електронною поштою!

Адвокат допоможе вирішити наступні податкові спори:

  1. Оскарження рішень про донарахування податкових зобов'язань та штрафних (фінансових) санкцій після перевірки;
  2. Скасування рішень про анулювання реєстрації платника ПДВ;
  3. Визнання недійсними інших рішень податкових інспекцій, які несуть негативні наслідки для бізнесу.

Юридична допомога також надається у випадках, які не вважаються спорами. Такими є податкові конфлікти. До них відноситься взаємодія з компетентними органами під час перевірки, підготовка документації та інші юридичні питання.

Юрист з податкових справ забезпечить таку допомогу:

Юридична консультація Труднощі завжди вигідніше і легше попереджати, а не вирішувати за фактом. Тому пілоти беруть в літак парашути, на кораблях завжди знаходиться місце для рятувальних шлюпок, а в автомобілі лежить аптечка. З цієї ж причини Вам потрібна консультація юриста по податках. Бути готовим до візиту співробітників податкової служби і прийняти правильну модель взаємодії з держорганами – це значить убезпечити себе від можливих проблем.
Присутність юриста під час податкової перевірки Податковий юрист здійснить контроль законності дій уповноважених співробітників. Надасть заперечення або контраргументи при складанні акту.
Досудове врегулювання (адміністративне оскарження) У деяких випадках податкові спори можна вирішити за допомогою звернення до податкового органу вищого рівня. Позитивне рішення можна отримати значно швидше, ніж того вимагає судовий розгляд.
Представництво в суді Адвокат по податках захистить Ваші юридичні інтереси в залі суду будь-яких інстанцій. Послуга включає оскарження рішень органів фіскальної служби, складання позову, повний супровід справи під час судового розгляду.

Три причини звернутися в компанію «Альва Прайвесі»:

юрист з податкових справ

  • Висока ймовірність позитивного результату. Зрозуміло, що велике значення мають обставини і термін Вашого звернення. Проте, при своєчасному ознайомленні адвоката з Вашою ситуацією можна розраховувати на повне або часткове задоволення вимог заявника.
  • Помірна ціна послуг податкового адвоката. Вартість роботи юриста завжди менша за фінансові вигоди від позитивного судового рішення. Інвестиції в юридичний захист від необґрунтованих посягань податкової служби це розумне і правильне рішення.
  • Чесність і відкритість. Наш податковий юрист ніколи не буде прикрашати ситуацію з метою нав'язати додаткові послуги. Адвокати компанії «Альва Прайвесі» прагнуть знайти рішення, яке заощадить Вам не тільки сили, але й гроші.

Чому звернутися до досвідченого юриста краще до виникнення податкового спору?

податковий адвокат

  • Економія коштів. Попереджаючи податкові спори, Ви зберігаєте свій бюджет, який куди продуктивніше буде вкласти в розвиток бізнесу.
  • Більше часу. Роблячи роботу на завтра, Ви звільняєте свій майбутній графік вже сьогодні.
  • Всі сили - на бізнес. Сконцентруйтеся на своїй справі, а взаємодію з податковою службою залиште професіоналам.

Якщо Вам потрібен податковий адвокат в Києві або Київській області, звертайтеся до нашої юридичної фірми.

Чекаємо Ваших звернень!

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження