Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
Оскарження рішення податкової

Оскарження рішень податкової служби

Не завжди виходить швидко і легко вирішити проблеми з податками, а також тими службами, які займаються їх контролем. Іноді і юридичним особам, і підприємцям, доводиться вдаватися до необхідності оскарження рішень податкових органів.

На даний момент це один з найдієвіших методів вирішення податкових спорів. Слід зауважити, що в такому процесі результат зазвичай сильно залежить від компетентності юриста. Саме те, наскільки грамотним і точним буде правовий захист, залежить загальний результат.

Коли ж підприємство може подати позов, що стосується цих проблем? Згідно з чинним законодавством України це можна зробити після закінчення перевірки і винесення державною фіскальною службою відповідного рішення. Однак ви повинні розуміти, що в разі, якщо результати незаконних дій і перевірки контролюючого органу були оскаржені в суді, їх уже неможливо оскаржити в адміністративному порядку, який встановлений нормами Податкового кодексу України та затвердженого Міністерством фінансів України Порядку.

Переваги податкового оскарження з АО АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

Чому ж з такого непростого питання вам слід звернутися саме в «Альва Прайвесі»? На те є кілька вагомих причин:

Державна фіскальна служба України

  • Компетентність - оскарження результатів перевірок часто вимагає кропіткої спільної роботи адвоката і професіонала - аудитора. Наша компанія має можливість в разі потреби залучати висококваліфікованих бухгалтерів і аудиторів.
  • Висока кваліфікація персоналу - всі співробітники нашої компанії мають великий досвід роботи в сфері податкового законодавства. Наші фахівці швидко і грамотно створять алгоритм дій і проведуть судовий розгляд з приводу оскарження рішення податкової служби.
  • Можливість дистанційної роботи - ви зможете зв'язуватися зі своїм юристом, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі і консультуватися з приводу проблем з оподаткуванням вашої компанії в Україні.
  • Доступна вартість - ціни в компанії «Альва Прайвесі» є доступними, особливо з урахуванням якості послуг, що надаються. Вам не потрібно буде витрачати величезні суми грошей на утримання особистого адвоката, в разі необхідності ви можете просто звернутися в нашу фірму і ми візьмемося за всі ваші юридичні проблеми, в тому числі й забезпечимо порушення справи в суді.

Таким чином, звернення за допомогою в нашу юридичну компанію в Києві - це розумний хід будь-якого підприємця, директора або головного бухгалтера підприємства.

Зв'язатися з нами дуже просто, достатньо просто зайти на сайт і написати нам на електронну пошту, вказану там. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання і призначить вам зустріч з податковим юристом для того, щоб ви могли почати оскарження податкових рішень.

Ціна послуг щодо оскарження податкових рішень

Найменування послуги Ціна
Усна консультація 500,00 грн. (при замовленні інших послуг - безкоштовно)
Оскарження податкових повідомлень-рішень в адміністративному порядку від 6000,00 грн.
Оскарження податкових повідомлень-рішень в судовому порядку від 12000,00 грн.
Погодинна оплата (ставка) 1250,00 грн. / 1 година роботи

З поваго - команда юристів ALVA PRIVACY

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження