Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
Консультація юриста для бізнесу

Юридична консультація для бізнесу

У сучасному світі в умовах ринкової економіки відбувається постійне вдосконалення господарських, цивільно-правових відносин. Поряд з цими процесами розвивається і законодавство України, яке постійно змінюється, оновлюється, доповнюється.

Це необхідно для того, щоб якомога точніше врегулювати ті чи інші суспільні відносини. У зв'язку з цим стає актуальним знання чинного законодавства та практики застосування правових норм.

Розвиток технологій і комунікації дають гігантську перевагу - сьогодні кожен може ознайомитися з законодавством і навіть визначити який саме закон регулює ті чи інші суспільні відносини. Однак не завжди одне лише знання нормативного правого акту само по собі допомагає правильно застосувати його на практиці.

Юридична консультація для керівництва і власників бізнесу

Сьогодні навіть досвідченому керівнику підприємства важко орієнтуватися в законодавстві, що постійно змінюється, без допомоги професіонала - юриста або адвоката. Тому роль завчасно отриманої юридичної консультації дуже важлива.

консультація бізнесу

На замітку: у розвинених країнах до адвоката за допомогою звертаються так само часто, як і до лікаря!

Правова консультація юридичним особам в Україні - це необхідність. Відомості з правової інформаційної бази, які допомагають у вирішенні юридичних питань, часом можуть заощадити десятки, сотні, а іноді і мільйони гривень. Чи варто ризикувати такими грошима? Відповідь очевидна.

Завдання компанії «Альва Прайвесі» полягає в наданні ефективної правової допомоги юридичній особі. Досвідчений юрист допоможе розібратися в чинному законодавстві, дасть роз'яснення щодо окремих аспектів конкретних законів, вкаже можливі шляхи вирішення проблеми, що стоїть перед підприємством, і допоможе обрати найбільш оптимальний варіант для виходу з ситуації.

Юридичні консультації для бізнесу в Києві від Альва Прайвесі

Для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, їх інвесторів і власників

Консультація юриста надається з наступних питань:

 • Реєстрація підприємств, підготовка договорів, складання установчих документів;
 • Складання скарг, заяв, заперечень та іншої процесуальної документації;
 • Оскарження рішень держорганів або посадових осіб;
 • Зміна установчого договору, статуту;
 • Розірвання або визнання договорів недійсними;
 • Питання, пов'язані з судовими спорами;
 • Досудове врегулювання і супровід;
 • Процедура банкрутства;
 • Ліквідація підприємства і реорганізація;
 • Юридичний супровід процесу укладення угод;
 • Внесення правок в документацію підприємства згідно з актуальними змінами в законодавстві.

Варто пам'ятати, що за допомогою юридичної консультації для бізнесу можна розібратися в тонкощах і порядку складання окремих правових документів, договорів, угод, зрозуміти, чим ті чи інші види договорів відрізняються одне від одного.

Консультація юриста, адвоката для юридичних осіб

юридична консультація бізнесу

Своєчасне отримання кваліфікованих юридичних консультацій вберігає від помилок, фінансових втрат і в рази зменшує ризики втрати активів.

Наприклад, динамічний розвиток банківського, податкового та господарського права створює необхідність відстежувати такі законодавчі зміни і приводити документи підприємства в належну форму, правильно оформляти стосунки з іншими особами і т.і.

Навіть підприємства з однаковими організаційно-правовими формами можуть функціонувати з різною специфікою. Так, наприклад, робота інформаційного агентства буде докорінно відрізнятися від роботи виробничого підприємства.

Не тільки суб'єкти господарської діяльності підпадають під багатостороннє регулювання. На сьогоднішній день для громадських організацій як ніколи актуально вести свою діяльність відповідно до вимог чинного податкового законодавства. Вчасно отримана юридична консультація допоможе уникнути Вашій організації претензій з боку податкової служби.

Наша юридична компанія надає юридичні консультації підприємствам і іншим суб'єктам господарювання як в рамках абонентського обслуговування підприємств, так і за одиничними зверненнями в рамках правового супроводу госпдіяльності.

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» при наданні юридичних консультацій гарантує повну конфіденційність і нерозголошення отриманої від Вас інформації.

Досвідчені юристи та адвокати АО «Альва Прайвесі» надають усні та письмові юридичні консультації з найрізноманітніших правових питань.

Вчасно отримана правова консультація юридичним особам дозволить Вам вибрати найбільш оптимальне рішення, забезпечить безпеку Ваших активів і Ваш спокій, заощадить час, а також убезпечить Вас від можливих фінансових втрат або зведе такі до мінімуму!

Чекаємо Ваших звернень!

Інші матеріали про юридичні аспекти ведення бізнесу, які можуть вас зацікавити:

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження