Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Послуги юриста з реєстрації ТОВ під ключ (Київ)

Реєстрація ТОВ під ключ Київ

Якщо Вам необхідно зареєструвати ТОВ в Києві, то Ви звернулися за адресою.

Ми проведемо реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю:

• Швидко. Зареєструємо ТОВ з модельним статутом;

• Професійно. Виконаємо складні проекти, за участю іноземних громадян та юридичних осіб - нерезидентів;

• Індивідуально. З нестандартними органами управління та контролю, розподілом їх повноважень або зі специфічними положеннями установчих документів (статуту);

• Бездоганно. Без зайвого головного болю для Вашого бізнесу.

реєстрація ТОВВарто сказати, що підприємці, які особисто зіткнулися з бюрократичними перешкодами при реєстрації ТОВ, надалі вважають за краще звертатися за допомогою в надійну юридичну фірму.

Лише одна неточність в документах може продовжити процес створення ТОВ на тижні, а то й на місяці. У таких випадках бізнесмен нагадує Сізіфа, який не може нарешті таки доставити камінь на гору.

Якщо Ви бажаєте уникнути бюрократичних тортур у взаєминах з нотаріусами та державними реєстраторами, зверніться в компанію «Альва Прайвесі». За допомогою кваліфікованого юриста реєстрація ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю) займає максимально короткий термін. Послуга передбачає надання Вам повного пакета документів, який дозволяє приступити до господарської діяльності. Реєстрація ТОВ під ключ здійснюється з урахуванням всіх юридичних змін на законодавчому рівні в 2017 році.

Зв'язатися з юристом фірми «Альва Прайвесі» Ви можете по телефону, по e-mail або повідомленням в онлайн-чаті.

Послуги з реєстрації ТОВ у Києві:

Реєстрація ТОВ Послуга включає в себе повний юридичний супровід реєстраційної процедури. В середньому весь процес займає один робочий тиждень з моменту надання всіх необхідних документів та інформації.
Юридичний аудит Реєстрація підприємства - це тільки перший етап. Виявити і усунути всі неоднозначні нюанси юридичного характеру в ході ведення госпдіяльності допоможе послуга правового аудиту.
Реєстрація торгової марки Досвідчений юрист допоможе зареєструвати і при необхідності захистити права на володіння і використання продукту інтелектуальної власності. Сюди відносять зокрема словесні, звукові, образотворчі, об'ємні та комбіновані торгові марки.
Підготовка установчих документів Послуга включає розробку і створення Статуту ТОВ, рішень (протоколів) власників. Сюди також відноситься внесення змін до установчих документів.
Юридична консультація На будь-якому етапі створення ТОВ Ви можете звернутися до юриста компанії «Альва Прайвесі» за правовою допомогою, порадою чи детальної рекомендацією.

реєстрація ТОВ КиївЯк здійснюється створення ТОВ? Як правильно вибрати вид підприємницької діяльності? Як здійснюється реєстрація ТОВ з одним засновником? Яким чином відбувається постановка на податковий облік? Які документи потрібні для реєстрації ТОВ? Перелік запитань, які турбують бізнес, можна продовжувати ще довго. І ми знаємо відповіді на всі.

Замовте послуги реєстрації ТОВ в компанії «Альва Прайвесі». Вирішуйте завдання комплексно. Це дешевше, швидше і надійніше.

Три причини зробити вибір на користь нашої юридичної фірми:

• Оперативність. В середньому реєстрація юридичних осіб як окрема дія (без підготовки документів) здійснюється в термін до двох-трьох днів.

• Доступність. Помірна ціна послуг кваліфікованого юриста включає початкову юридичну консультацію, швидку процедуру реєстрації, надання готового пакету дозвільних документів.

• Конфіденційність. Компанія «Альва Прайвесі» строго дотримується адвокатської таємниці і ні за яких обставин не розголошує дані, отримані від клієнтів.

Чому Вам вигідно довірити реєстрацію ТОВ юристам нашого адвокатського об'єднання?

реєстрація ТОВ під ключ

  • Економія часу. Замість рутинної паперової тяганини Ви звільняєте особистий графік для більш продуктивних справ.
  • Увага нюансам. Диявол, як відомо, криється в деталях. Неточність в документах в майбутньому може обернутися серйозними проблемами. Кваліфікована юридична допомога допоможе запобігти більшості юридичних труднощів на початковому етапі.
  • Комплексний підхід. Реєстрація юросіб - не єдині послуги адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі». Наші юристи завжди готові забезпечити повний або частковий юридичний супровід Вашої підприємницької діяльності.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Чекаємо Ваших звернень!

 

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2020. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
facebook-logotwitter-logo