Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
переваги абонентського юридичного обслуговування

Переваги абонентського юридичного обслуговування

Однією з істотних умов будь-якого договору є визначення ціни та порядок її формування. Основними формами оплати за договором про надання послуг юридичного супроводу є погодинна тарифікація та абонентське обслуговування.

Про те, у яких випадках підлягає застосуванню кожна із форм гонорару за кваліфіковану допомогу, що надається юридичною компанією «Альва Прайвесі», які переваги має абонентське юридичне обслуговування та що отримує клієнт, піде мова нижче.

Види оплати за юридичні послуги

Тарифна політика юридичних компаній будується на основі різних форм визначення гонорару за надані юридичні послуги та адвокатську допомогу. Можна виокремити такі основні їх види:

 1. Погодинна оплата. Точно визначений та погоджений розмір оплати за годину роботи адвоката при вирішенні того чи іншого питання клієнта. Застосовується, здебільшого, у випадках, коли заздалегідь неможливо визначити точну кількість часу, що необхідна для супроводу.
 2. Абонентська плата. Це вид гонорару, що використовується клієнтом у випадку потреби у постійному щомісячному отриманні кваліфікованого юридичного супроводу з певним обсягом юридичних послуг. За наступним посиланням Ви можете переглянути поточну вартість абонентського юридичного обслуговування.
 3. Гонорар успіху. Форма оплати за адвокатську правову допомогу, яка визначається у відсотковому або фіксованому розмірі у разі досягнення успішного результату по справі. При цьому клієнтом також відшкодовуються всі понесені прямі видатки, пов'язані із супроводом справи.

Юристи адвокатської компанії «Альва Прайвесі» при укладанні договору з клієнтом детально описують переваги кожної із форм оплати та допомагають вірно визначити найвигідніший варіант, з урахуванням специфіки питання, з яким звернулися до об'єднання.

Які переваги отримує клієнт при абонентському обслуговуванні?

Досить поширеним у практиці компанії є взаємодія з клієнтом на умовах саме абонентського обслуговування. Очевидною перевагою є можливість передачі на юридичний аутсорсинг цілого комплексу задач. Наприклад, передача юристам ведення договірної роботи або питань взаємодії з правоохоронними, контролюючими або іншими державними органами. При цьому клієнт отримує такі переваги:

 • Професійність. Юридична компанія являє собою пул спеціалістів у різних галузях права, що дозволяє надавати якісні послуги з будь-яких питань юридичного супроводу бізнесу - від вирішення податкових спорів до налагодження трудових відносин.
 • Економічна складова. При абонентському супроводі ви отримуєте більшу кількість годин роботи юристів за меншу їх вартість.
 • Обізнаність. При роботі з клієнтом на постійній основі зовнішній радник володіє більшим колом знань про компанію, більше розуміє специфіку її роботи та комплексно підходить до вирішення питань, що виникають у роботі з клієнтом.
 • Гнучкість. При виборі абонентського обслуговування клієнт в залежності від власних потреб може самостійно визначити коло питань, які будуть супроводжувати юристи адвокатського об'єднання. Наприклад, Ви можете зарезервувати певну кількість годин, що будуть витрачені на консультування, та години, що підуть на погодження та розробку юристами договорів.
 • Доступність. Обслуговування на умовах абонентського супроводу може обрати компанія, що має як невеликий бюджет, так і та, що потребує правової допомоги по великому колу питань.

Обираючи правового радника в особі Адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі», ви отримуєте компанію, для якої головною місією є надання професійної правової допомоги за помірні кошти.

Професійність, доступність, оперативність, запобігання виникненню кризових ситуацій, індивідуальний підхід та безпека бізнесу є головними перевагами роботи з командою юристів та адвокатів юридичної компанії «Альва Прайвесі».

Автор: Адвокат Ілля Шапошніков.

Дата публікації: 08.03.2021 р.

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження