Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

реєстр корупціонерів

Реєстр корупціонерів: можливості в роботі юриста

На сьогоднішній день в Україні понад сто відкритих державних реєстрів, доступ до яких має кожен громадянин. Досить отримати доступ до інтернету, знати назву потрібного вам ресурсу, і ось перед вами вся необхідна інформація. Такі можливості є особливо актуальними для адвокатів і юристів, які надають правову допомогу та юридичні послуги.

Так, не виходячи з дому, можна дізнатися про бенефіціарних власників підприємств, убезпечити себе від шахраїв за допомогою реєстру осіб, які перебувають в розшуку, встановити власника об'єкта нерухомості або отримати дані про фізичних або юридичних осіб, які вчинили корупційні злочини. Зокрема, детальніше про платформу YouControl, де консолідована воєдино вся зазначена вище інформація, а також про те, яку інформацію можна отримати в реєстрі корупціонерів, читайте на https://youcontrol.com.ua/ru/topics/reiestr-koruptsioneriv-ta-informatsiia%2Cyaku-mozhna-otrymaty/.

Реєстр корупціонерів: зручний сервіс для адвоката

Одним з новітніх в Україні відкритих єдиних реєстрів є державний реєстр осіб, які вчинили правопорушення, пов'язані з корупцією. Ініціатором і адміністратором цього майданчика стало Національне агентство з питань запобігання корупції. Доступ до результатів пошуку відкривається шляхом заповнення пошукових полів, таких як: ПІБ - при отриманні інформації про фізичних осіб, найменування та код ЄДРПОУ - для юридичних осіб.

Існують сервіси, на яких зібрані не тільки дані з відкритих в Україні реєстрів, а й містять аналітичні статті - інструкції про порядок користування ними. Таким сервісом є платформа YouControl. Тут адвокату можна не тільки провести повний аудит юридичних осіб, отримати доступ до результатів відкритих даних про фізичну особу, а й відстежувати зміни в даних компаній.

Послуги платформи YouControl - плюс для роботи юриста

Безумовним плюсом для юриста в роботі з єдиною платформою YouControl є можливість в короткі терміни отримати запитувану інформацію про фізичну або юридичну особу у вигляді консолідованої аналітичної анкети.

Кожен користувач отримує доступ до таких ключових можливостей:

  • оглядове досьє про підприємство, що відображає дані про судову тяганину, в яких бере участь компанія, інформація про існуючі борги перед держ. бюджетом, про накладені санкції, репутація підприємства в медіапросторі;
  • зведені дані про фізичну особу: відкриті виконавчі провадження, судові справи, що ведуться щодо людини, дані про правопорушення та перебування її в розшуку, зв'язки з владою і дані про право власності, інформація про внесення до реєстру корупціонерів;
  • можливість відстежувати і встановлювати зв'язки між компаніями, визначати їх бенефіціарних власників та аффіліатів, оцінювати надійність за фактами з минулого;
  • оцінка фінансових показників діяльності, моніторинг і аналітика ринкових потужностей контрагента;
  • доступ до підписки про зміни в структурі контрагента, можливість налаштування повідомлень про майбутні судові засідання.

Платформа YouControl – одна з найбільш зручних для адвокатів сервісних майданчиків України, що надають комплексні аналітичні інструменти для моніторингу контрагентів, відстеження даних про свій статус і зміни у ставленні до свого підприємства.

Система дозволяє вибудовувати господарські правовідносини з найменшим ризиком, надає найбільш повні та актуальні дані як про юридичних, так і про фізичних осіб. Зведена інформація формується в лічені хвилини на основі результатів пошуку, здійснюваного платформою з більш ніж 100 реєстрів.

Розуміння того, що людина була внесена до відповідного держ. реєстру як корупціонер, може попередити вибудовування свідомо непотрібних або негативних взаємовідносин і як наслідок - попередити виникнення можливих проблем в майбутньому. Як кажуть юристи, - "попереджений - отже озброєний"!

Автор: Адвокат Ілля Шапошніков.

Дата публікації: 01.06.2021 р.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження