Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

розлучення через суд

Розлучення через суд

Кращий варіант розлучення пари - вирішення всіх проблем в досудовому порядку, проте, якщо у подружжя не вийшло розійтися полюбовно і пройти процедуру розірвання шлюбу через ДРАЦС, то доведеться добиватися розлучення через суд.

В цьому випадку вам знадобиться досвідчений і грамотний юрист, який допоможе вам пройти через всю цю процедуру з мінімальними втратами часу і нервів.

Що ми пропонуємо для розлучення через суд в Києві?

  • Подати на розлучення документи. Співпрацюючи з нами, вам не потрібно буде самостійно збирати документи, нести їх до суду, стежити за процедурою - все це ми візьмемо на себе.
  • Розробити алгоритм дій в суді так, щоб максимально прискорити судовий процес та винесення рішення суду про ваше розлучення.
  • У разі необхідності зібрати всі потрібні документи або свідків для здійснення розірвання шлюбу через суд в інтересах клієнта.
  • Проводити консультації з сімейним юристом, в тому числі дистанційні.
  • Брати участь в судових засіданнях.
  • І таке інше.

В цілому, ми пропонуємо вам повний комплекс послуг із супроводу цього процесу - розлучення під ключ в Києві.

Які переваги розлучення через суд з АО Альва Прайвесі?

Чому ж у разі рішення або необхідності розлучитися через суд вам найкраще звернутися саме в нашу компанію? Для цього є кілька вагомих причин:

  1. Всі наші послуги конфіденційні – подробиці вашого розірвання шлюбу в судовому порядку ніколи не стануть відомі громадськості, якщо ви співпрацюєте з нами.
  2. Уважне ставлення до клієнта – адвокат з сімейних справ нашої фірми буде захищати ваші інтереси по максимуму. Вам потрібно буде перед тим, як офіційно розійтися з чоловіком (або дружиною), провести з нашим юристом консультацію, на якій будуть обумовлені всі тонкощі справи.
  3. Великий досвід роботи – наші фахівці вже багато років працюють в тому числі і в сфері сімейного права. Ми знаємо, як оформити всі документи так, щоб це було найбільш правильно.
  4. Доступна вартість послуг – наша робота при своїй високій якості доступна за ціною. Ви можете бути під опікою висококваліфікованого фахівця, не сплачуючи високу ціну.

Таким чином, компанія Альва Прайвесі пропонує вам якісні юридичні послуги з супроводу та організації адвокатом процесу розірвання шлюбу через суд за низькою вартістю. Для того, щоб домовитися про консультації з юристом, вам достатньо лише набрати номер, який вказаний на сайті, і узгодити час зустрічі. Наша фірма бажає вам любові і благополуччя, але якщо «щось пішло не так», ми завжди готові прийти вам на допомогу.

Вартість розірвання шлюбу в судовому порядку

Найменування послугиЦіна
Усна консультація юриста 800-1200 грн.
Підготовка позовної заяви до суду про розірвання шлюбу "стандарт" 4000,00 грн.
Оформлення і подача заяви, клопотання або відзиву (з усіма додатками) до суду 1000,00 грн.
Поїздка до суду для участі в судовому розгляді від 3000,00 грн. / 1 судодень
Поїздка до суду з іншою метою від 1500,00 грн. / 1 поїздка
Послуга "розлучення онлайн" 2500,00 грн.
Послуга "розлучення під ключ" дистанційно, без присутності в суді 6500,00 грн.
Пакет "Преміум": повне ведення адвокатом вашої справи про розірвання шлюбу в суді першої інстанції 10500,00 грн. (за весь комплекс послуг юристів)

Адвокатські послуги з розлучення через суд можуть бути різних цінових категорій. Вартість послуг залежить від складності справи та кваліфікації адвоката, який надає допомогу. У нашій фірмі ми пропонуємо різні пакети послуг з розлучення, від базових до розширених "під ключ".

Базовий пакет може включати лише надання однієї консультації та допомогу в складанні заяви до суду, тоді як розширений пакет може включати підготовку до судового засідання, підготовку та підтримку складання інших необхідних документів обома сторонами, а також супровід на всіх етапах судового процесу.

З повагою - команда адвокатів юридичної компанії АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження