Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

консультація бухгалтера

Бухгалтерська консультація: як отримати?

Наскільки успішною буде діяльність будь-якої компанії, залежить від багатьох факторів, в тому числі від того, наскільки грамотно організована система обліку і чи ефективно виконується управління фінансами. У той же час далеко не всі учасники бізнес-процесів здатні вирішувати поставлені перед ними завдання своїми силами.

Більш того, окремі підприємства на постійній основі потребують порад і рекомендацій фахівців, діяльність яких пов'язана з бухгалтерією і оподаткуванням. Саме тому настільки затребувані стали послуги бухгалтерського обліку, якими підприємці і юридичні особи користуються на підставі попередньо укладеного договору (аутсорсинг). Таким чином, співпраця здійснюється на регулярній основі та підтверджується документально.

Професійний бухгалтер веде повноцінне консультування ФОП та юридичних осіб, як за загальними правилами бухобліку, так і за індивідуальними питаннями. Вартість подібного сервісу варіюється в залежності від необхідності вести документацію і обсягів господарської діяльності.

Як можна отримати професійну консультацію бухгалтера?

Подібні послуги надають спеціалізовані організації, в яких працюють тільки досвідчені фахівці.

Кожен з них здатний максимально оперативно і точно розібратися навіть в самих складних і заплутаних ситуаціях. Зокрема, мова йде про необхідність виокремлення певної інформації в нормативно-правових документах, грамотне спілкування з контролюючими органами та ін.

Консультація бухгалтера може бути отримана у будь-який спосіб, в залежності від умов, визначених в угоді:

  • Так, наприклад, під час особистого спілкування можна отримати вичерпну інформацію по бухобліку або оподаткуванню. Замовник в цьому випадку викликає фахівця на підприємство або відправляється до нього сам, таким чином, він отримує можливість задавати всі його питання і отримувати на них максимально розгорнуті і зрозумілі відповіді. В окремих випадках бухгалтеру може знадобитися певний час для того, щоб розібратися з конкретною ситуацією за допомогою вивчення додаткової інформації.
  • Ще одним варіантом є використання електронної пошти - таке рішення актуально для тих, хто не може особисто зустрітися з бухгалтером, що надає консультаційні послуги. Зробити це можна за допомогою листування, такий спосіб зручний для багатьох власників бізнесу, якщо в часі вони обмежені і на додаткові поїздки витрачати його не збираються. У той же час важливо розуміти, що, вибравши подібний спосіб спілкування, можна зіткнутися з певними затримками.
  • Ще одне рішення - це можливість отримати консультацію по телефону. Ним користуються ті, у кого просто немає часу чекати відповіді на електронну пошту або їхати на зустріч з фахівцем. Подібним чином можна максимально оперативно проконсультуватися в режимі онлайн, якщо мова йде про досить прості питання. Важливо, що незалежно від обраного способу консультування всі стандарти конфіденційності, які діють на сьогоднішній день, суворо дотримуються.

Особливості бухгалтерського консультування

Насправді перелік послуг даного типу набагато ширше, зокрема, можна вибрати один з трьох найбільш підходящих варіантів:

  1. під разовою консультацією мається на увазі одноразова допомога бухгалтера в тому випадку, коли штатні фахівці не в змозі знайти відповіді на певні питання;
  2. багаторазові консультації - неодноразові звернення до одних і тих же фахівців для того, щоб отримати відповіді на ті чи інші питання;
  3. консультація під ключ передбачає співпрацю на постійній основі, в цьому випадку юридична особа отримує закріпленого за нею фахівця, який вникає в усі справи, що дозволяє на постійній основі ефективно вирішувати проблеми, які виникають у підприємства.

Автор: Юрист Мар'яна Гарник.

Дата публикації: 16.09.2021 р.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження