Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
юристи з міжнародної торгівлі

Міжнародна торгівля та шипінг: юридичні особливості

Міжнародна торгівля та доставка товарів в інші країни є досить складною темою в юридичному плані. Це й сам собою непростий процес, який включає кілька етапів. Але якщо з одного з них виникають спірні питання в однієї зі сторін, то потрібен адвокат і вас чекає тривале ведення судового спору.

Щоб підвищити ймовірність виграти процес, потрібно скористатися послугами професіонала - юрист, який працює з вами, повинен мати досвід вирішення спорів саме у вищеописаній комерційній сфері. Які особливості процесів та суперечок, пов'язаних з міжнародними угодами та доставкою товарів за кордон - розповідаємо вам у цій статті.

Міжнародна торгівля: юридичні особливості

Для того, щоб вчиняти угоди з іноземними компаніями, потрібно вирішити безліч питань щодо доставки. Вибрати транспортну компанію, домовитися з нею, обрати транспортний засіб, розробити маршрут та простежити за тим, щоб ваш товар був доставлений у правильну точку і з ним нічого не трапилося – ось мінімум того, що доведеться для цього зробити.

Ось які послуги найбільш затребувані у правовій площині:

 1. складання договорів з купівлі та продажу
 2. переговори про зміни у чинних на даний момент контрактах
 3. вирішення претензійних звернень зі сторони замовника або виконавця, що виникають у процесі співробітництва, розгляд та відповіді на претензії
 4. надання консультаційних послуг перед складанням драфту контракту та його укладанням, консультування при першій та наступних угодах

міжнародна торгівля

Будь-який можливий спір або юридичне питання, що виникає, вимагають кваліфікованої допомоги адвокатів. Консультація буде потрібна перед складанням кожного документа - будь-який договір або контракт повинен бути складений грамотно і без помилок, які потім можуть стати причиною розбіжностей або судових спорів.

Спірні питання, пов'язані з міжнародним бізнесом, вирішує комерційний арбітражний суд. В основному такі суперечки виникають при / у сфері перевезень: міжнародних або внутрішніх, або якщо питання лежать у площині неналежного виконання контрактних зобов'язань.

Офіси багатьох юридичних компаній, що спеціалізуються на консультаціях з міжнародних перевезень і пов'язаних з ними юридичних питаннях, знаходяться в Женеві - це один з найбільших центрів такої торгівлі та поставок. Тут допоможуть скласти і пред'явити потрібні документи, вирішити міжнародний спір у разі його виникнення, проведуть аналіз вашого бізнесу та нададуть інші правові та консалтингові послуги, пов'язані з міжнародною торгівлею.

Шипінг: особливості юридичної сторони процесу

Словом шипінг називають доставку товару за певною адресою транспортною компанією. Які можуть виникнути проблеми при такій доставці:

 • неможливість підібрати чартер;
 • застава судна;
 • арешт судна;
 • вантаж / товар, що прийшов у непридатність внаслідок його пошкодження або знищення;
 • купівля-продаж суден і пов'язані з нею складності;
 • фрахт суден;
 • необхідність залучити торгове фінансування.

шипінг

Складання договорів при всіх цих процесах і процедурах також не обходиться без кваліфікованих юристів. Їм добре відома правова сторона цього бізнесу, і вони нададуть професійну допомогу при оформленні будь-яких паперів, експертизі контрактів, а також тоді, коли потрібне внесення змін до договірних документів.

При необхідності звертаються до LMAA – Лондонської асоціації морських арбітрів. Морський арбітраж - послуга, що надається бізнесменам, які займаються перевезенням товарів по морю.

Комерція та постачання товарів – складна з юридичної точки зору річ. Але при грамотному веденні угоди та правильно складених документах суперечок між сторонами виникати не повинно. Якщо ж вони виникають, краще звернутися до спеціалізованої юридичної агенції.

Автор: Адвокат Сергій Куненко.

Дата публікації: 21.04.2022 р.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження