Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

адвокат по цивільних справах Київ

Адвокат з цивільних справ і спорів

Виплата аліментів, розлучення і супутній розподіл майна, оплата кредиту - більшість прагне вирішувати подібні питання «полюбовно», досить часто жертвуючи власними законними інтересами. Гроші, нерухомість, земельні ділянки - ось ціна таких поступок.

Чи варто залишати свої позиції без бою?

Чи потрібен адвокат у випадку цивільного спору?

Досвідчений адвокат з цивільних справ здатний окупити Ваші вкладення вже за підсумками перших консультацій і дій. Є ймовірність, що юрист допоможе домогтися прийнятного результату і без винесення судового рішення взагалі.

Як показує практика, своєчасна порада юриста - це актив, який здатний конвертуватися в бажані квадратні метри квартири, земельні сотки дачної ділянки. Зрештою, відновлення в законних правах. При цьому юрист по цивільних справах заощадить Вам не тільки гроші, але і час.

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» готове забезпечити ефективні юридичні послуги в Києві або Київській області.

Вартість - ціна послуг

Варто зазначити, що при виборі юриста, який консультує, не варто звертати увагу в першу чергу на ціну його послуг, адже високі розцінки ще не гарантують якість роботи адвоката.

Співробітники компанії «Альва Прайвесі» вирізняються високим професіоналізмом в сфері вирішення цивільних спорів. Ми намагаємося зробити так, щоб кожне юридичне питання обернулося на вашу користь. Дізнатися більш детальну інформацію про вартість послуг ви можете за посиланням вище.

Якщо розгляду з цивільної справи не уникнути?

Фірма «Альва Прайвесі» забезпечить повне юридичне представництво в суді по цивільним справам в Києві і області. Практикуючий адвокат використає весь багатий досвід, щоб судове рішення було для Вас позитивним.

Причому незалежно від статусу, в якому Ви змушені перебувати під час цивільного процесу - позивача або відповідача. Адвокат в цивільному процесі стане вірним союзником, який захистить Ваші правові інтереси.

Можете звертатися до нас з наступних цивільних спорів:

адвокат з цивільних справ

  1. Питання, пов'язані зі спадщиною або складанням заповіту;
  2. Трудові спори, які стосуються грошових виплат, незаконного звільнення, поновлення на роботі та ін.;
  3. Спори про визнання різного роду договорів (угод) недійсними або щодо порушення їх умов;
  4. Спори, пов'язані з розподілом майна або визнанням права власності;
  5. Питання, пов'язані з дорожньо-транспортними пригодами;
  6. Сімейні спори і справи, до яких відносять стягнення аліментів, укладення або розірвання шлюбного договору (контракту) та інші питання;
  7. Укладення договорів купівлі-продажу нерухомості та підготовка інших видів договорів.

Вище виділені лише популярні юридичні питання, з якими клієнти звертаються найчастіше.

Перелік послуг по цивільних справах:

Юридична консультація Першим етапом співпраці з адвокатом є консультування. Наш юрист вивчає ситуацію і отримані документи, після чого надає правовий аналіз. Ви отримуєте точні рекомендації, які ґрунтуються на практиці аналогічних цивільних справ. Після правової консультації Ви можете побачити ситуацію під широким юридичним кутом, після чого прийняти зважене рішення про свої подальші дії і про подальшу співпрацю.
Досудове врегулювання (супровід) Безумовно, більшість людей бажають не доводити справу до суду. І такий компромісний варіант є. Проте, Ваші позиції повинні мати міцний юридичний фундамент, створити який і входить в завдання юриста у цивільних справах.
Представництво в суді Досвідчений адвокат готовий забезпечити правовий супровід в суді всіх інстанцій. Безумовно, чим раніше Ви звернетеся за юридичною допомогою, тим більше буде шансів на успіх. Крім того, адвокат фірми «Альва Прайвесі» може приступити до роботи на будь-якому етапі розгляду справи. Тут Вам завжди нададуть ефективну правову підтримку.

Три причини звернутися до нашої юридичної фірми:

юрист по цивільним спорам

  • Помірна вартість послуг адвоката по цивільним справам. Ціна юридичної допомоги залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально. При цьому фінансова вигода від позитивного судового рішення завжди перевищує Ваші вкладення. Як показує практика фірми «Альва Прайвесі», інвестиції в послуги цивільного адвоката окупаються в більшості випадків.
  • Абсолютна чесність і відкритість. Наші юристи викладають Вам «голі» факти. Ви отримуєте виключно достовірну інформацію. А також рекомендації, які реально застосувати на практиці. Ви завжди будете бачити повну картину, що допоможе Вам приймати правильні рішення.
  • Конфіденційність інформації. Адвокатська таємниця в нашій юридичній фірмі зберігається так само надійно, як грошові кошти в швейцарському банку. Будьте впевнені, Ви можете довіряти нашим юристам.

Якщо Вам потрібен адвокат з цивільних справ в Києві, то сміливо звертайтеся в юридичну компанію «Альва Прайвесі».

Досвідчений юрист забезпечить надійний правовий захист Ваших інтересів.

Чекаємо на Ваші дзвінки, електронні листи і повідомлення.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження