Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

кредитний юрист

Адвокат по кредитам в Києві

Проблемні кредити - це одна з найбільш поширених причин, з якої прості обивателі сьогодні звертаються до адвокатів за юридичною допомогою.

В першу чергу це пояснюється тим, що співпраця з банками дуже часто припускає наявність «підводних каменів», які позичальники в міру своєї недосвідченості не можуть відразу помітити.

Хитрощі банків, небезпечні для позичальників - одержувачів кредитів

Серед банківських хитрощів, які найбільш часто зустрічаються, виділяють:

  • Зміна банком розміру кредитного відсотка.
  • Положення в договорі про те, що банк при бажанні може звернутися до третейського суду, який є недержавною установою.
  • Санкції в дуже великому розмірі.
  • Продовження строку давності за позовом або терміну нарахування штрафних санкцій (пені).
  • Необумовлені з позичальником комісії і всілякі інші платежі.

Адвокат по кредитах зробить все для того, щоб заздалегідь передбачити несприятливий результат співпраці з тим чи іншим банком, адже грамотний юрист здатний відразу розгледіти будь-які лазівки в договорі.

Погодьтеся, вигідніше запобігти проблемі і скористатися юридичною консультацією, ніж намагатися потім мінімізувати її негативні наслідки.

Чи допоможе адвокат у разі виникнення прострочки за кредитом?

Адвокат по кредитам в Києві від компанії «Альва Прайвесі» може допомогти клієнту впоратися з юридичними проблемами щодо повернення банку позикових грошей.

Будь-який проблемний кредит має свої особливості і наші досвідчені спеціалісти можуть допомогти вам правильно оцінити і розрахувати можливі нарахування банком загальної суми заборгованості: тіла кредиту, відсотків, пені тощо.

Ми підходимо до кожної ситуації індивідуально і підказуємо клієнтам найбільш оптимальний варіант вирішення питання.

Нерідко буває так, що позичальникові достатньо всього лише домогтися від банку реструктуризації боргу, однак і з цим іноді виникають труднощі. Наші юристи по кредитних справах допоможуть вам скласти відповідний лист для банку, який допоможе отримати бажану відстрочку.

Послуги кредитного адвоката в Києві

Найчастіше під час подачі позову банки в рази збільшують борг позичальника шляхом додавання до нього сум комісій і штрафних санкцій. Якщо, опинившись в такій ситуації, ви ніяк не оскаржите дії банку, тоді в результаті загальний борг може і зовсім виявитися непідйомним.

На щастя, в цій ситуації вирішити цю проблему вам також можуть допомогти фахівці з кредитів в Києві - адвокати АО "Альва Прайвесі".

На офіційному сайті або скориставшись контактними даними, ви можете більш детально дізнатися перелік і вартість наших юридичних послуг.

Однак ви повинні розуміти, що незалежно від того, скільки коштує консультація юриста по кредитам, не вирішення майбутніх фінансових проблем з банком сьогодні напевно призведе до набагато більших витрат в майбутньому.

З повагою - адвокатське об'єднання Альва Прайвесі

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження