Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Адвокат з нерухомості

Адвокати і юристи з нерухомості

Купівля або оренда нерухомості в Києві - відповідальний крок, який вимагає ретельної підготовки.

Не має значення, мрієте Ви про створення затишного сімейного гніздечка в тихому спальному районі або про відкриття популярного торгового центру на шумних вулицях столиці.

Важливі рішення варто приймати тільки після детальної консультації юриста. Своєчасні рекомендації професіонала допоможуть уникнути неприємностей в майбутньому. З огляду на високу ціну на нерухомість в Києві послуга супроводу угоди юристом може заощадити чимало грошей.

Вашим незамінним помічником у прийдешніх юридичних угодах стане адвокат з нерухомості фірми «Альва Прайвесі». Кваліфікований юрист зміцнить Вашу впевненість в безпечному вкладенні коштів і стане додатковим гарантом надійності угоди.

Перед покупкою нерухомості це повинен знати кожен!

консультація юриста з нерухомого майна

Випадки шахрайства на ринку нерухомого майна в Києві з кожним роком збільшуються на третину. Причиною тому є недостатня освіченість у нюансах нормативно-правової бази у пересічних громадян країни.

Для багатьох стає справжнім відкриттям той факт, що навіть присутність нотаріуса не є гарантією безпечної угоди. На жаль, розуміння цього часто приходить занадто пізно.

Надійний правовий захист від шахрайських схем гарантує досвідчений юрист з нерухомості компанії «Альва Прайвесі». Грамотний адвокат виключить будь-які ризики, пов'язані з купівлею або орендою квартири, офісу, торгового приміщення.

Пам'ятайте: будь-які юридичні складнощі краще попереджати, ніж пізніше домагатися справедливості в суді.

Як відбувається покупка нерухомості з активною участю адвоката?

 • Наш юрист перевіряє право власності продавця, вивчає супутню документацію, інакше кажучи проводить перевірку нерухомості перед покупкою на предмет різноманітних ризиків, а після цього визначає неточності і внесенням відповідних змін до договору зменшує ризики.
 • При безпосередній участі адвоката здійснюється укладення договору купівлі-продажу нерухомості.
 • На останньому етапі відбувається реєстрація права власності.

Юридичні послуги АО "Альва Прайвесі" щодо нерухомого майна:

Юридична консультація з нерухомості Досвідчений юрист підкаже нюанси, на які варто звернути особливу увагу. Ми роз'яснимо головні законодавчі норми, застережемо від поширених помилок при укладанні угоди. І, звичайно ж, надамо вичерпну відповідь на будь-яке питання, пов'язане з придбанням, продажем або орендою нерухомого майна.
Вивчення і перевірка документації Адвокат з питань нерухомості вивчить договір купівлі-продажу на предмет спірних юридичних нюансів. Перевірить право власності продавця. Юридична допомога адвоката - це найкращий спосіб виключити ризики при укладенні договору.
Юридичний супровід угод з нерухомістю Юридичні послуги адвоката щодо нерухомого майна включають правові консультації, аналіз документації, зміну спірних або неточних формулювань в договорі, особисту присутність при укладанні угоди в нотаріуса.
Представництво в суді Кваліфікований адвокат забезпечить юридичний захист інтересів під час судових спорів. Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» гарантує правову допомогу на будь-якому етапі розгляду справи в будь-яких інстанціях.

Які юридичні питання, пов'язані з нерухомістю, допоможе вирішити адвокат?

інвестування у нерухомість

 • Юридична консультація з придбання, продажу, оренди квартири, торгового приміщення, гаража, офісу, магазину, заміського будинку;
 • Докладний аналіз документації, складання або зміна договору купівлі-продажу;
 • Спори, пов'язані з відчуженням нерухомого майна;
 • Узаконення самовільного будівництва;
 • Питання, пов'язані з укладенням інвестиційного договору;
 • Представництво в суді;
 • Безпечна купівля нерухомості в Києві та Київській області;

Досвідчений адвокат фірми «Альва Прайвесі» забезпечить юридичний захист в будь-якому питанні, пов'язаному з придбанням, продажем або орендою комерційної і житлової нерухомості.

Як перевірити документи на нерухомість? На яких умовах можлива безпечна покупка квартири в новобудовах? Як укласти інвестиційний договір? Як підтвердити право власності на нерухоме майно?

Зверніться в компанію «Альва Прайвесі». Гарантуємо, що жодне з Ваших питань не залишиться без відповіді!

У чому особливість нашої пропозиції?

право власності на нерухомість

 • Помірна ціна. Наші юристи завжди прагнуть мінімізувати Ваші ресурси, пропонуючи найбільш прості та ефективні шляхи вирішення питання. А це означає, що кінцева вартість послуг адвоката в Києві задовольнить кожного нашого клієнта.
 • Абсолютна чесність. Ми завжди відверті з Вами, а наші рекомендації засновані на значному досвіді. Ви завжди будете знати реальний стан справ. При цьому юристи компанії використають всі свої знання, професіоналізм і кваліфікацію, щоб гарантувати дотримання всіх Ваших законних прав.
 • Повна конфіденційність. Компанія «Альва Прайвесі» строго дотримується адвокатської таємниці. Так було, є і буде.

Якщо Вам потрібна консультація юриста з нерухомості в Києві, зв'яжіться з нами прямо зараз.

Довіртеся професіоналам. Вчиняйте правочини з легким серцем і спіть спокійно.

Чекаємо на Ваші дзвінки!

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження