Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Oмбудсмен
Oмбудсмен

Бізнес зможе звертатися до Омбудсмена за захистом

28 травня виконуючим обов'язки президента України Турчинoвим О. було підписано закон, який раніше 13 травня було проголосовано Верховною Радою України, "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних" №1262-VІІ.

Повноваження Уповноваженого з прав людини розширили на господарюючих суб'єктів

Даний закон можна сміливо назвати "євроінтеграційним", адже необхідність законодавчих змін була викликана вимогами, що були висунуті з метою введення безвізового режиму із країнами ЄС.

Даним нормативним актом було не тільки введено у законодавче поле термін (поняття) «згода суб'єкта персональних даних», проте були також поширені повноваження Oмбудсмена на правовідносини, що виникають тепер не тільки з фізичними особами, а й з юридичними особами приватного і особами публічного права.

Фактично цим було створено законодавчу базу, необхідну для захисту прав юридичних осіб - господарюючих (у т.ч. підприємницьких) суб'єктів, тобто підприємств, установ чи організацій, Омбудсменом.

Зазначимо також, що зазначений нами вище закон набирає чинності з 30.05.2014 р.

Бізнес зможе звертатися до Oмбудсмена при кримінальних справах

Тепер представники бізнесу зможуть звертатися до Oмбудсмена під час кримінальних процесів (проваджень) щодо застосування до підприємств заходів кримінальноправового характеру, або ж для захисту прав підприємства як такого.

Ми вважаємо, що це є позитивним сигналом на шляху реформ, оскільки, надаючи юридичні послуги підприємствам, юристи отримують додатковий інструмент для захисту прав та інтересів таких суб'єктів господарювання.

Інші матеріали про юридичні аспекти ведення бізнесу, які можуть вас зацікавити:

Адвокат Ілля Шапошніков, АО Альва Прайвесі.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження