Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Уповноважений з прав людини допоможе підприємствам

Oмбудсмен

28 травня виконуючим обов'язки президента України Турчинoвим О. було підписано закон, який раніше 13 травня було проголосовано Верховною Радою України, «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних» №1262-VІІ.

Даний закон можна сміливо назвати "євроінтеграційним", адже необхідність законодавчих змін була викликана вимогами, що були висунуті з метою введення безвізового режиму із країнами ЄС. Даним нормативним актом було не тільки введено у законодавче поле термін (поняття) «згода суб'єкта персональних даних», проте були також поширені повноваження Oмбудсмена на правовідносини, що виникають тепер не тільки з фізичними особами, а й з юридичними особами приватного і особами публічного права. Фактично цим було створено законодавчу базу, необхідну для захисту прав юридичних осіб - господарюючих (у т.ч. підприємницьких) суб'єктів, тобто підприємств, установ чи організацій, Омбудсменом.

Зазначимо також, що зазначений нами вище закон набирає чинності з 30.05.2014 р.

Тепер представники бізнесу зможуть звертатися до Oмбудсмена під час кримінальних процесів (проваджень) щодо застосування до підприємств заходів кримінальноправового характеру, або ж для захисту прав підприємства як такого. Ми вважаємо, що це є позитивним сигналом на шляху реформ, оскільки, надаючи юридичні послуги підприємствам, юристи отримують додатковий інструмент для захисту прав та інтересів таких суб'єктів господарювання.

 

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
 
©   2013 - 2020